SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Промяна име на бенефициента с три имена

w1ck3dgam3

New member
Днес отидох до банката (ЦКБ) за да си взема парите от Адсенс. Служителката обаче ми каза, че следващият път от Google да са ми изписвали и трите имена, а не само двете, както до сега.

Предполагам аз трябва да го свърша това, но имам няколко въпроса преди да пристъпя към каквото и да е било.

1. Възможно ли е това изобщо? (Тоест да си добавя и презимето)
2. Ако не е възможно от настройките какво да правя?
3. Ако е възможно това означава ли, че евентуално следващото плащане ще бъде задържано?

Нарочно не съм отварял настройките за редакция на името на бенефициента, защото ми предлага да се съглася с една камара условия и не знам какво ще стане ако натисна "приемам".

Някой имал ли е подобен проблем?
 
Re: Промяна име на бенефициента с три имена

Днес отидох до банката (ЦКБ) за да си взема парите от Адсенс. Служителката обаче ми каза, че следващият път от Google да са ми изписвали и трите имена, а не само двете, както до сега.
Смея да твърдя, че в България всеки служител си мисли, че той определя специални правила за своето работно място. Днес и аз си взех парите от ЦКБ, там ходя винаги. И никой не ми направи забележка , че има само две имена. При имената имаше промяна още преди повече от година и изискването е да има на превода минимум Име и Фамилия. Не може първо и второ име.
Явно тая служителка се презастрахова.
 
Re: Промяна име на бенефициента с три имена

Аз винаги имах проблем с имената, днес не бе изключение.. бях ги объркал като фамилията излиза преди презимето, и в този ред на мисли почти никъде (освен на едно място) не ги дават. Препоръчаха ми точно обратното, да бъдат само двете - име и фамилия. Затова днес си изтрих проблемното разменено презиме без проблем, става за секунди.
 
Re: Промяна име на бенефициента с три имена

Аз винаги имах проблем с имената, днес не бе изключение.. бях ги объркал като фамилията излиза преди презимето, и в този ред на мисли почти никъде (освен на едно място) не ги дават. Препоръчаха ми точно обратното, да бъдат само двете - име и фамилия. Затова днес си изтрих проблемното разменено презиме без проблем, става за секунди.

На мен служителката ми каза, че така им били наредили - тоест за по-големи суми да има и трите имена. Не знам какво да разбирам под големи суми. Моята не беше чак толкова голяма.

Да, наистина смяната става за няколко мунити.
 
Re: Промяна име на бенефициента с три имена

Имах подобен проблем в началото и аз. Бях си изписал презимето съкратено и от банката ми отказаха да ми платят защото в личната карта и трите ми имена са цели а от уестърн Юнион са ми дали презимето съкратено. Промених всичко наново в акунта на Адесенс и следващият месец си получих парите.
 
Re: Промяна име на бенефициента с три имена

Аз винаги имах проблем с имената, днес не бе изключение.. бях ги объркал като фамилията излиза преди презимето, и в този ред на мисли почти никъде (освен на едно място) не ги дават.

И аз ги обърках по този начин, сега не знам какво да правя. Как да си взема парите, никъде не ги дават, съпорта на Гугъл не пише :(:(:(:confused:
 
Re: Промяна име на бенефициента с три имена

Смея да твърдя, че в България всеки служител си мисли, че той определя специални правила за своето работно място. Днес и аз си взех парите от ЦКБ, там ходя винаги. И никой не ми направи забележка , че има само две имена. При имената имаше промяна още преди повече от година и изискването е да има на превода минимум Име и Фамилия. Не може първо и второ име.
Явно тая служителка се презастрахова.

точно така е

при мен в ЛК-то има 2 имена а ми изпращат с три - и от пощата често ми правят проблем да не ме пишат с три имена (демек наопаки в случая)

ако нямаха право да издават пари - щяха просто да откажат! щом като дават пари - значи им е скучно и се правят на "най-важното звено"
 

Горе