SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Промяна максималния размер на шрифта в tag cloud

Day

New member
Здравейте,

преди време някъде намерих чудесна статия (от моя гледна точка) как да променим максималния размер на шрифта и броя на показваните етикети в джаджата tag cloud. Но не си я запазих и сега безуспешно от няколко дни я търся. Промяната ставаше чрез редактиране на кода в един от файловете на Wordpress (но не от административния панел).
Моля, ако някой знае къде трябва да се пипне или в кой блог е статията да ми помогне.
Не искам да използвам плъгин за тази цел.
 
Re: Промяна максималния размер на шрифта в tag cloud

Търсиш в php файла следното:

Може би въпросът ми ще прозвучи глупаво, но в кой точно от всички php файлове, защото прегледах functions.php на темата, widgets.php, wp-includes/functions.php, default-widgets.php и още няколко...

П.п. Сори, намерих го, ама то човек трябва да чете и на английски освен само на български...благодаря ти, че ме насочи.
 
Последно редактирано:

Горе