SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Просто гледайте клипа

secretko

New member
Re: Просто гледайте клипа

Пуснал съм дарение сега сложих и банер в seo.samo.bg, но няма какво да напиша в темата на сео пич. Не мисля, че трябва всеки да казва какво е направил, а важното е да се направи нещо.
И повечето хора избягват темата дарение вече, защото има толкова много измамници в България, че просто всеки му писва да го правят на глупак. Пример с мен давам пари за някаква книжчица в автобуса (дават ми и касов бон) после разбирам, че си има фирма наема момичета да ходят да продават тези "книжки" уж за дарение за болни деца и т.н. и са си като фирма взимат пари плащат заплати на момичетата продаващи ги и .. така. Лятото по морето минаваха по 100 пъти да събират пари и да дават някакви картички, билетчета и какво ли не. Дори червеният кръст се издъни с измама с лекарства. Не мисля, че българите не обичаме да помагаме просто не обичаме да ни лъжат и да ни правят на кукувици братле.
Може много да се пише по темата, но... дали ще се стигне до извора не знам.
 
Последно редактирано:
Re: Просто гледайте клипа

Хубаво е и да се казва, за да се знае че има развитие.

Жената пуснала темата в бг-мамма е доста обезкуражена. Моралната подкрепа е също голяма подкрепа.

Когато всеки напише какво е направил - това не е хвалене, а е информация за това че се действа. Тази информация дава надежда на хората.


Пуснал съм дарение сега сложих и банер в seo.samo.bg, но няма какво да напиша в темата на сео пич. Не мисля, че трябва всеки да казва какво е направил, а важното е да се направи нещо.
 
Re: Просто гледайте клипа

Ето за какво става дума - пуснах един окуражаващ пост в бг-мамма с информацията за няколко сайта които знам че помагат на Лозинка и отговора беше следният:

"Благодаря ви милички, всички добри и разбиращи хора-ПОКЛОН !
Понякога си мисля,че хората с нашето заболяване са отписани, и че на никой не му " дреме" за нас, но ето, че греша.
Историята на Лозинка развълнува толкова много хора, прекрасно е...понякога можеш да получиш толкова много от наистина непознати хора, много повече от сродните души, още веднъж благодаря.
Много ми хареса банера ви, ще го използвам! "

Е, разбираш ли сега колко е важно хората които се борят с болестта, да имат информация че някой им помага. Надеждата, вярата - дават сили да продължат.


Пуснал съм дарение сега сложих и банер в seo.samo.bg, но няма какво да напиша в темата на сео пич. Не мисля, че трябва всеки да казва какво е направил, а важното е да се направи нещо.
 
Re: Просто гледайте клипа

Ами може и да си прав, просто в случая писането в темата ми се видя неумесно.
И виж горе какво съм дописал.
 
Re: Просто гледайте клипа

Сега видях че си си дописал поста.

Съгласен съм с това. Аз отдавна подминавам хората на улицата които ме спират с картичките за деца.

Вярвам на доказателства. Вярвам на save-darina.org, вярвам и на такива кампании за болни хора за които има репортажи по телевизията. Това за мен е достатъчно доказателство. Клипа е достатъчно красноречив.


Пуснал съм дарение сега сложих и банер в seo.samo.bg, но няма какво да напиша в темата на сео пич. Не мисля, че трябва всеки да казва какво е направил, а важното е да се направи нещо.
И повечето хора избягват темата дарение вече, защото има толкова много измамници в България, че просто всеки му писва да го правят на глупак. Пример с мен давам пари за някаква книжчица в автобуса (дават ми и касов бон) после разбирам, че си има фирма наема момичета да ходят да продават тези "книжки" уж за дарение за болни деца и т.н. и са си като фирма взимат пари плащат заплати на момичетата продаващи ги и .. така. Лятото по морето минаваха по 100 пъти да събират пари и да дават някакви картички, билетчета и какво ли не. Дори червеният кръст се издъни с измама с лекарства. Не мисля, че българите не обичаме да помагаме просто не обичаме да ни лъжат и да ни правят на кукувици братле.
Може много да се пише по темата, но... дали ще се стигне до извора не знам.
 
Re: Просто гледайте клипа

Колеги, просто отделете време да погледнете този клип:

http://vbox7.com/play:bb1ef7d8

И после щракнете на следната тема:

http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=6464

Учуден съм от слабото участие по темата на СЕО-ПИ4...

Нещо не разбрах за слабото участие...
Този клип съм го постнал тук
А и не виждам защо трябва да се плодят теми, след като има една основна.
 
Re: Просто гледайте клипа

Ок - явно аз съм в грешка. Помислих си че участието е слабо, може би на фона на други по-големи теми.

За това исках да предизвикам интерес с клипа, но не съм видял че ти вече си го пуснал.

Можете да изтриете темата.


Нещо не разбрах за слабото участие...
Този клип съм го постнал тук
А и не виждам защо трябва да се плодят теми, след като има една основна.
 

Горе