SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Публикация на стената

miraco

New member
Направил съм страница към акуанта ми във Феиса...но защо някой който публикува и всичко друго се показвана на първа страница на акуанта ми а не на стената на страницата. Как да задам да се показва на страницата ми всичко свързано с този акуант.
 
Re: Публикация на стената

Като влезеш в страницата, горе вдясно има линк "Вписване като ...." Ако го кликнеш, всичко ще излиза на страницата и ти ще се логваш като нея. Винаги може да се върнеш обратно, ако не искаш да е така.
 
Re: Публикация на стената

Като влезеш в страницата, горе вдясно има линк "Вписване като ...." Ако го кликнеш, всичко ще излиза на страницата и ти ще се логваш като нея. Винаги може да се върнеш обратно, ако не искаш да е така.

Задавам да се вписва страницата и всичко е наред, но като излезна от профила и пак се логна, влизам не в страницата а в профила ми и всички публикации са на стената на профила ми а не на страницата.
 
Re: Публикация на стената

Ама не трябва да се логаутваш. Горе вдясно от менюто има ползвай ФБ като... и от там избираш като коя страница да ползваш ФБ.
 

Горе