SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Публикуване на всички статии или на етапи?

shredder

New member
Привет дружинката ,

От близко месец работя локално по един проект, като междувременно ми беше по-лесно да го напълня със съдържанието - към 90 статии.

Но в момента ме гложди една дилема, кой от вариантите да избера:

1. Да публикувам всички статии заедно със старта на сайта.
2. Да публикувам 20 статии като следващите да ги пускам по 1-2 на ден.
3. Да публикувам 3 статии и продължение на няколко дена да публикувам по 4-5 статии на ден.

Кое според вас е по-добрият вариант които ми препоръчвате?

Имайте предвид че домейна ще го регистрирам чисто нов в областта .com (няма смисъл да отварям стари спорове кое разширение е по-добро :p)

Благодаря на всеки които публикува мнение и сподели опит :)
 
За: Публикуване на всички статии или на етапи?

За: Публикуване на всички статии или на етапи?

започни с минимум 10-на статии и после малко по малко публикуваш ама не така 3 на ден всеки ден в Х часа. произволно като ти е кеф
ако е с WP там си има отложено публикуване
 
За: Публикуване на всички статии или на етапи?

За: Публикуване на всички статии или на етапи?

Според мен трябва да тръгнеш с 10-на и после поне по една седмично.
 
Re: Публикуване на всички статии или на етапи?

Благодаря за отговорите, реших от началото да публикувам 10 статии а след това по 3-4 статии на седмица. В момента ще направя един php скрипт да ми генериране такива данни че ме мързи да мисля че ще почна да се повтарям : ))) Както и да е мерси отново!
 

Горе