SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Първи признаци на PR update

Re: Първи признаци на PR update

На 6-ти септември Мат Кътс е написал в ДП
As far as the toolbar PageRank, I definitely wouldn't expect to see it in the next few days. Probably not even in the next couple weeks, if I had to guess.
. Според мен това е ясен знак за минал августовски ъпдейт, па макар и частичен.
 
Re: Първи признаци на PR update

Ако питаш за частичния ъпдейт, промяната се забелязва само при част от сайтове. В една друга тема писах по кои е имало промени по мои наблюдения.
 
Re: Първи признаци на PR update

Един от моите познати с около 100 сайта (преди няколко седмици бяха 97 но щеше да ги увеличава) каза че на нито един не е имало промени. Същото е при нас на нито един сайт промени
 
Re: Първи признаци на PR update

georgimateev каза:
И при мен няма, макар че очаквам промяна само на един.

Като гледам скоро може и да не се яви. :) Но си мисля че леко се пъне. Но би трябвало да има такъв. :buttrock:
 
Re: Първи признаци на PR update

Никакви признаци нищо.. тц тц, а доста хора говорят, че въобще няма и да има.. незнам :cussing: чисто си сме :fac:
 
Re: Първи признаци на PR update

Как така го има само, че не е експортнат, не се показва или? Не знам при мен са доста относителни нещата.. един ден влезнат 35-40 човека от гугъл на другия ден дойдат 5 спада и се качва постоянно, нещо нищо не разбирам.. :)
 
Re: Първи признаци на PR update

shristov каза:
Как така го има само, че не е експортнат, не се показва или? Не знам при мен са доста относителни нещата.. един ден влезнат 35-40 човека от гугъл на другия ден дойдат 5 спада и се качва постоянно, нещо нищо не разбирам.. :)
Е няма как посещенията да са ти константни всеки ден :icon16:. Иначе аз доколкото разбирам pagerank-а си е в сила и постоянно се променя, само че промените не се показват на потребителите докато не се експортнат.
 
Re: Първи признаци на PR update

Посещенията нямат много общо с PR. Ако излизаш на добри позиции за популярни неща... ще имаш доста посетители. Ако излизаш на добри позици за не толкова по-пулярни неща ще имаш по-малко посетители, ако ще и TBPR 10 да имаш
 
не знам дали е свързано с наказанията на някой сайтове или тече продължителен ъпдейт, но в три поредни дни, Tbpr на моздекс падна от 6 на 5 и след това на 3. Tbpr на директорията им също. вероятно защото приема само платени линкове.
 

Горе