SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Работа по проект.

autovarna

New member
След краткия ми престой във форума и разговори с някои от вас. Забелязох, че всеки от вас може да бъде полезен.
Предлагам ви работа в екип върху един тестов проект.
Прокета е www.auto-varna.com . Няма никаква структука и не е оптимизиран. Посещенията се увеличават т.к. фирмата Аутомобиле Варна предлага добри услуги и сайта започва да увеличава популиарността си.
http://tyxo.bg/catalog/?ID=1 Тук може да видите средната посещаемост на потребителите, малко оплесках броячите.
Държа да отбележа, че това е тест от моя страна, с цел да събера екип от 6 човека, които след доказване на работа в колектив и знания, ще имат възможността да започнат работа на добро заплащане. Трябват ми 6 човека в екип. Ще очаквам да напишете коментар по тематa какви познания имате върху php perl mySQL flash SEO. Мисля да включа в екипът ваш приятел и познат Андон Иванов.
 
Re: Работа по проект.

трябва да се организира конкурс
"Колко брояча мога да поставя в един сайт"
 
Re: Работа по проект.

Не разбирам тези броячи. Както казах всичко е омазано. Трябва да се изгради всичко на ново. Това е целта на конкурса за екип в Пепито ДЗЗД.
 
Re: Работа по проект.

Ако не ви се вярва, може да спрете да пишете коментари по темата. Ако искате да се включите, съм написал точно и ясно какво е нужно, ако не искате, пропуснете темата.
 
Re: Работа по проект.

Ае някой хора за тъпаци ли на имат?

хора не се нервирайте бе - човекът не е програмист, а е чорбаджия - според мен не е нужно да се самодоказва пред програмиста за да го наеме на работа :)

пък ако има пари за харчене и мерак да ги харчи - що не се възползвате? или му обяснете че работите като freelancers но без обиди и т н
 
Re: Работа по проект.

защо гоните точно 6 човека като бройка. Без аргументи звучи малко самоцелно. Какво ще прави всеки от тях?

като начало ще получава заплата :) другото са бели кахъри майна
P.S. ако знаете аз какви ръководители-мултимилионери познавам - ще се шашнете! сутрин като им дойде някоя простотия в главата - и веднага я пускат в завода като някъв извратен социален експеримент! и най-странното е че бизнеса им върви! затова не се опитвайте да анализирате - няма смисъл
 
Последно редактирано:
Re: Работа по проект.

Държа екипът да е от 6 човека, защото в момента е толкова в Италия, но трябва да го сменя.
 
Re: Работа по проект.

6 човека ми трябват в екип, за да изградят сайта www.auto-varna.com след евентуален резултат, получават договори за работа върху www.rds.it (сайт на назионалното радио в Италия). Фирмата занимаваща се с Automobile Varna е Пепито ДЗЗД .
Изискванията съм ги написал в първият си пост.
 
Re: Работа по проект.

В този проект ще си покажат знанията и способностите да работят в колектив. Ако го направят успешно, ще подпишат договор в rds Srl за поддръжка на интернет сайа с добро месечно възнаграждение.
Ако има заинтерсовани, могат да ми пишат в скайп: auto-varna
 
Re: Работа по проект.

autovarna, надявам се някои да се навие, защото честно казано в такъв проект не мисля, че има смисъл да се включат хора. Когато всеки търси клиенти и някакви приходи, ти идваш и им предлагаш да работят за нищо - извинявай, може да ядем салата, ама не пасем трева.
 
Re: Работа по проект.

Вие губите. Показвате простотията си. Ако бях споменал името си по рано, щеше да има уважение предполагам и доверие.
 
Re: Работа по проект.

Понеже един ваш приятел ме разсмя тук и пак показа недоверието си.
Информационен център на НАП 0700 18 700 за проверка на фирма Пепито ДЗЗД БУЛСТАТ 148136210
 
Re: Работа по проект.

айде да си имаме уважението, може ли? Не ни познаваш чак толкова, за да квалицираш членовете на форума.
И да си кажеш името, пак може да ти се изсмеят в лицето. Уважение и доверие се печели, не се отдава по заповед!
 
Re: Работа по проект.

Понеже един ваш приятел ме разсмя тук и пак показа недоверието си.
Информационен център на НАП 0700 18 700 за проверка на фирма Пепито ДЗЗД БУЛСТАТ 148136210

абе пич ДЗЗД не е фирма. а гражданско дружество по закона за задълженията и договорите. с една нотариална заверка на договор и 15 лв за булстад. е гати и сериозния бизнес, то и хлапетата вече правят оод-та:)
 
Последно редактирано:
Re: Работа по проект.

Това пак е фирма. Имали значение каква фирма ще регистрирам? Регистрирал съм я заради сайта.
 

Горе