SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Разменям нисък PR линкове с/у ТРАФИК.

yMladenov

New member
Здравейте, първо да кажа, че това е първия ми пост тук. В един друг форум написах една темичка за линк "ексчейндж", та ето ги условията ми и какво предлагам.

Предлагам размяна на линкове/банери -> давам ПР за трафик.
Моля, който проявява интерес да ми пише ЛС преди да поставя входящи линкове към мен.


сайтове
(в нужда от трафик):
tradeo.biz -> информационен сайт / съдържание US;
free-host.tradeo.biz -> сайт за хостинг / техническа тематика; има подстраница с линкове; съдържание US;
news-zine.tradeo.biz -> новинарски сайт / RSS базирано съдържание US;

сайтове (предлагащи ПР):
tradeo.hit.bg - BG/US съдържание; PR2
deadelius.deviantart.com - BG/US съдържание; PR2
flashstart.hit.bg - съдържание - графики и flash обекти; PR1
tradeo.biz - US съдържание, слаб трафик; PR1

Условия:
#1 Няма да проверявам линковете, но ако видя, че са махнати, взимам съответните мерки от своя страна.
#2 Аз няма да слагам nofollow, очаквам същото.
#3 Да се линква според ключови думи или описание по ваша преценка.
#4 Търся трафик предимно с англоговоряща насоченост, за предпочитане да е от Северна Америка и Индия.
#5 Всички линкове ще са на първата страница на посочените сайтове. В замяна, не държа същото от ваша страна, просто страница с добър CTR и трафик.
#6 Желателно е сайтовете, които ми пращат посещения да са със тематично съдържание; клик-схеми не ме интересуват.
#7 Съобщения на ЛС.

Специално:
!!Всеки линк към вас, който бъде поставен в мрежата ми, ще включва кратко ревю на сайта отделено след/под линка.
!!За желаещи да линкнат към мой проект от сайтове със трафик от 80 уникални посетителя на ден (и нагоре) ще напиша ревю на вашия сайт в страницата ми в deviantart.com.
Ревюто ви дава трафик, ПР и ви гарантирам, че ще е добро от гледна точка на СЕО.
!!Линквате от сайт със трафик над 50 уникални на ден и получавате ПР линкове от всички мой, предоставени сайтове.

Това е в общи линии. Не мога да кажа дали давам много или малко, дали искам много или малко. Нали знаете - понякога война се води само с налични средства. ;)

ЕДИТ: Моля, при ЛС пускайте линк към сайта си и някаква статистика на трафика.
ЕДИТ: Също така, колегите да не се о*ират с афилиейт сайтовете. :)

Благодаря за отделеното време.

п.п. Можете да видите статистика на трите ми сайта в Google Analytics с логин networking<at>tradeo<dot>biz парола: networks
п.п.п. Ако не може да ви логне, изчакайте малко и опитайте пак - може някой друг да ползва потребителя в този момент.
 

Горе