SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Размисли за PageRank

mitiozo

New member
Нещо този ПР е пълен балон. :)
Направих един аутоблог ( pokerportal-bg.com ) ей така за кеф да тествам и видя дали ще успея да подкарам плъгините, като против всички правила го засипах с постове още от първия ден. Вече имам над 1250 поста. Още на предния ъпдейт ми даде ПР2. Нямам никакви беклинкс, както и никаква оптимизация в сайта. Имам един тон изхощи линка. Сега гледам че си стои ПР2. А наблюдавам други подобни сайтчета, с уникално съдържание, сравнително повече посещения и беклинкове и си стоят ПР1 примерно или 0.
Има нещо нереално в цялата сиситема.
 
Re: Размисли за PageRank

Има нещо нереално в цялата сиситема.
Това няма да са окончателните стойности на ПР :) Още денси.
 
Re: Размисли за PageRank

Определено, както и миналият път ще има приземяване на някои надути страници. При мене дори някои страници още нямат PR - показва N/A. Не си спомняма миналият път след колко време мина постъпдейта?
 
Re: Размисли за PageRank

За около седмица, до две максимум, се стабилизират нещата.
 
За: Re: Размисли за PageRank

За: Re: Размисли за PageRank

Ключа от палатката при теб е : го засипах с постове още първия ден.
и ако имаш изходящи към авторитетни сайтове и хоп : ето ти ПР

Ами плъгина взема RSS-а на някоколко сайтове и съответно слага линк накрая към пълната статия. Демек колкото поста имам, толкова и изходящи линкове имам.
 

Горе