SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Разработване на Facebook страница - цена

desolat

New member
Привет на всички във форума!

Наскоро ми възложиха задача да създам една Facebook страница - започнах да събирам like-ове и да поствам разни неща, но нещо не се получават нещата. Засега съм събрал едва 80 харесвания, и то повечето насила..
Препоръчаха ми този форум, за да се обърна за помощ към някой, който се занимава професионално с facebook маркетинг и разработване на страници.
По-конкретно - трябва ми предложение/оферта от някой специалист в тази област (или компания), която да ми разработи страницата и да събере някаква по-сериозна база от "харесвания" (5 000, 10 000). Офертата трябва да се състои от финансов размер, срок на изпълнение и общи условия.

Ще съм много благодарен, ако някой се отзове!
За контакти, моля пишете ми на лично съобщение във форума! :) Благодаря предварително!
 
За: Разработване на Facebook страница - цена

За: Разработване на Facebook страница - цена

А защо се захващаш с нещо, което не разбираш?

Препоръчвам Webfiniti, ако търсиш професионалисти.

p.s. Сега видях, че трябва да се пише само на ЛС. Съжалявам, още ми се спи явно.
 
За: Разработване на Facebook страница - цена

За: Разработване на Facebook страница - цена

А защо се захващаш с нещо, което не разбираш?

Препоръчвам Webfiniti, ако търсиш професионалисти.

p.s. Сега видях, че трябва да се пише само на ЛС. Съжалявам, още ми се спи явно.

А защо пък само на лично, може и други да се интересуват и да попаднат на темата. Ползвал си улугите им, доволен си, препоръчваш... това не е нито офтопик, нито спам, нито реклама.
 
За: Разработване на Facebook страница - цена

За: Разработване на Facebook страница - цена

Щом е ОК с правилата на форума, ще се радвам да има отговори и в темата - тъкмо ще получи дискусия.
Много благодаря на w1ck3dgam3 за бързия отговор! Сега се свързах с компанията и очаквам отговор. Ще споделя впечатленията си веднага щом има някакъв резултат.
Колкото до въпроса защо се захващам с нещо, което не разбирам - защото искам да го разбера :) Мисля, че съм попаднал на правилното място.
 
  • Like
Реакции: 5e0
За: Разработване на Facebook страница - цена

За: Разработване на Facebook страница - цена

А защо се захващаш с нещо, което не разбираш?

Май като ти се спи си и кисел, а? :)
 
За: Разработване на Facebook страница - цена

За: Разработване на Facebook страница - цена

Май като ти се спи си и кисел, а? :)

Мне, изобщо не съм кисел, ама това е все едно аз да приема поръчка за изработка на CMS, а изобщо да си нямам понятие от програмиране (както съм казвам многократно) и после да пиша във форума и да моля за помощ и препоръка.

Един вид идеята ми е всеки да се занимава с нещата от които разбира. Не го приемайте като заяждане, нищо подобно :)

А и да не спорим за това, че влизаме в офтопик.
 
Re: За: Разработване на Facebook страница - цена

Re: За: Разработване на Facebook страница - цена

Аз също се интересувам от ФБ маркетинг оферта? Ако тук пишат хора, който разбират ще стане добре. Цени може и на ЛС, но поне какво предлагат като услуга би било добре да се види от всички.
 
За: Разработване на Facebook страница - цена

За: Разработване на Facebook страница - цена

Попаднах на още една компания, към която отправих запитване: Beshared
Доколкото успях да разгледам страниците, които поддържа едната е достигнала 37 хил. "харесвания". Ще се свържа и с тях, а междувременно ако някой има впечатления от тях може да ги сподели :)
 
За: Разработване на Facebook страница - цена

За: Разработване на Facebook страница - цена

@ w1ck3dgam3 разбирам какво имаш предвид, ама в случая първо си извадил тоягата и после си му подал ръка. Интересен подход за възпитание. :D (това в кръга на шегата разбира се) Не се знае какъв му е точно случая на човека - възложили са му, направил е нещо, опитва да се развива и да се учи, а това си е похвално, всички сме тръгнали от някъде. :)

@ desolat 37 000, ама все български ли? Смятай, че за подобен тип избухвания се използват черни техники и вероятно 90% от хората сигурно дори не подозират, че са "фенове" на дадената страница. Прилъгали са ги да кликнат на някакви цветове, за да видят голата снимка на не знам си кой, а всъщност зад цветовете е имало 3 лайк бутона за различни страници. Има ред други черни техники и аз лично не бих искал таква оптимизация на ФБ страницата си. Внимавай и бъди по-балансиран, че бързата кучка слепи ги ражда.
 
Последно редактирано:
За: Разработване на Facebook страница - цена

За: Разработване на Facebook страница - цена

Здравейте,
занимавам се професионално с ФБ маркетинг - концепция, поддръжка, разрастване.

При интерес, пишете на лично с конкретен бранд или страница, за да видим как могат да се развият нещата.
И да, по-добре не всеки да се захваща с това, защото направо се хващам за главата от крайно зле поддържани страници(не визирам никого от този форум).
 
Re: Разработване на Facebook страница - цена

Aradia с Вас си писахме по тоя въпрос - за поддръжка и разрасване на ФБ страници.
Имам един въпрос - ако пусна ФБ реклама на широка група хора (т.е. не таргетирана - да речем само който говори български - аудитория 100 000+), цената на клик ми я дава 5 ст. Или 5 ст на 1000 импресии.
Ако условно сложа бюджет 100 лв/месец бих имал 2000 клика или 2 000 000 импресии. Т.е. доста хора ще посетят сайта ми (или ще разберат за него).
За същия бюджет колко грубо хора можеш да докараш на сайта ми?

Сайта има и ФБ страница - нека рекламата сочи към нея, а не към сайта директно, за по-лесно сравнение.
 

Горе