SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

bluefighter

New member
Здравейте,

някой има ли праткика на размяна на статии/публикации в сателитки със сходна тематика? Имам няколко сателитки, които са имам чувството претрупани с линкове към основния ми сайт и се чудя въобще има ли някаква полза да публикувам нови статии там, а са с хубав пр.

Поздрави,
Емил
 
За: Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

За: Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

Може също да продадеш блог пост линк и с парите да си купиш блог пост линк. Един вид размяна си е пак ;)
 
Re: Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

Забелязвам, че доста от сайтовете, които предлагат оптимизация публикуват статии в сайтове без пр или с пр1. Имат ли голяма тежест тези статии и някоя от тези компании би ли се съгласила да изпратя уникални статии и да ми ги публикуват в техните блогове за всичко :))
 
За: Re: Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

За: Re: Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

Забелязвам, че доста от сайтовете, които предлагат оптимизация публикуват статии в сайтове без пр или с пр1. Имат ли голяма тежест тези статии и някоя от тези компании би ли се съгласила да изпратя уникални статии и да ми ги публикуват в техните блогове за всичко :))

Аз на първо място бих гледал авторитета на домейна, както и релевантността. Ако ги има и двете, то тогава е най-добре.
В някои случаи обаче е по-важна бройката на линкващите домейни към сайта ни. Дори и да не е авторитетен сайт, просто за създаването на разнообразие.
И между впрочем има доста хора, които се биха съгласили на размяна на статии, ако блоговете са горе-долу на един кантар. Няма нищо лошо в това :)
 
Re: Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

На каква тематика са сателитките?
 
Re: Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

Здравейте,

тематиката на социалките ми е часовници. Голяма част от блоговете са пр2 има и с пр1. Ще се радвам ако разменим с някого публикации.

Поздрави,
Емил
 
Re: Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

Искам да ви попитам примерно в някоя статия ако сложа линк дума дамски часовници, ще се оптимизира ли сайта и по ключова дума само часовници? Като линка от тези дамски часовници води към категория дамски часовници :)
 
За: Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

За: Рамяна на статии в сателитки със сходна тематика

Интересна идея,но има поне 30 сайта,които имат приличен ПР и са на бг език и там може да се публикуват статии безплатно. Вярно,че може би имат различна тежест,но не са малък брой
 

Горе