SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

s1yf0x

banned
Екип
В двата форума често засичам теми от сорта на "Коя карта да използвам за PayPal?","как да си регистрирам картата в PayPal?" и т.н. Ето един блогпост от Първа Инвестиционна Банка, който описва процедурата подробно. Ще е добре ако и останалите банки публикуват подобни материали за техните картови продукти.

Регистрация на карта в PayPal | Блогът на Fibank

П.С. Ако си бяха пуснали и native android application както ДСК-а, щяха да са още повече напред.

Ако някой е попадал на подобни материали в официалните страници на други банки може да ги публикува тук в темата.
 
Re: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

Аз преди седмица добавих карта от ПИБ в пейпала, обаче кода още не го пращат и ми е странно защо толкова се бавят.
С карти от други банки до 3 дни излизаше кода.
 
За: Re: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

За: Re: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

Аз преди седмица добавих карта от ПИБ в пейпала, обаче кода още не го пращат и ми е странно защо толкова се бавят.
С карти от други банки до 3 дни излизаше кода.

Привет! Виж в "Справки" -> "Картови авторизации" в Моята Fibank или Виртуалния клон. Там е кодът срещу трансакцията за 1.5 евро. Идва само за няколко минути :)
Аз работя в ПИБ, така че съм насреща, ако имаш проблеми с регистрацията.
 
Re: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

s1yf0x
Banned

Красота :)
 
Re: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

Привет! Виж в "Справки" -> "Картови авторизации" в Моята Fibank или Виртуалния клон. Там е кодът срещу трансакцията за 1.5 евро. Идва само за няколко минути :)
Аз работя в ПИБ, така че съм насреща, ако имаш проблеми с регистрацията.

Е аз там гледам, но единствената отчетена транзакция са стотинките, които са ми дръпнати за регистрацията в my.fibank .
Но аз пуснах транзакцията за кода преди да си направя регистрация в my.fibank , да не би за това да не ми го е отчела.
 
За: Re: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

За: Re: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

Да, това е причината. В Моята Fibank могат да се гледат само авторизациите, които са направени след регистрацията за услугата. Не се сетих да те питам това по-рано. Вариантите са два - регистрираш наново картата в PayPal (за което ще ти прехвърлят още 1.5 евро по сметката в PayPal) или се отбиваш в наш клон и мой колега ти дава PayPal кода :)
 
За: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

За: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

Здравейте,

извинявам се, че повдигам старичка тема, но съм нов във форума (поздравления за готиния форум) и се въздържам да пускам нови теми. Потърсих из форума отговор на въпроса ми, но при 200+ открити теми не можах да открия точно каквото диря.

Та извинявам се отново за невежеството си и преминавам към въпроса.
Тъй като до сега не съм използвал особено активно услугите на пейпал имам въпрос свързан с изпращането на пари от мен към друг човек. Имам дебитна карта, вързана с ПП акаунта. В акаунта има 1,5 евро, а паричките ми в $ са в картата.
Как мога да изпратя да речем 10$ на друг човек и съответно какви такси ще трябва да се платят?
 
За: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

За: Регистрация на карта в payPal, how-to от fiBank

Ако имаш пари в картата, а нямаш в акаунта достатъчно, просто пращаш парите и то автоматично ще ги вземе от картата. Ще има такси обаче, които не знам точно колко ще са, но за $10 няма да е много изгодно.
 

Горе