SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Реклама във фейсбук страница с над 300 000 фена

netsurfer

Ипотпал ФЕН :)
Обща тематика, фенове са над 300 000.
Цената на 1 пост е 10 лева. За по-големи количества големи остъпки стигащи до 40%. Поста седи 30 минути преди да се пусне друго.
Линка се пуска в желан час +/- 1 час
Ето демографията на страницата:
http://www.predpriemach.com/attachment.php?attachmentid=2706&d=1323879043Screen Shot 2011-12-14 at 6.09.09 PM.jpg

Плащане paypal / epay / Банков превод
 
За: Реклама във фейсбук страница с над 300 000 фена

За: Реклама във фейсбук страница с над 300 000 фена

Последно предупреждение - следващото е 10 дни на резеврната скамейка. ЗАБРАНЕНО е повдигането на темите, без промяна в офертата! NETS, точно на такива като тебе ми е неприятно да правя подобни забележки, поради факта че си достатъчно дълго време във форума за да знаеш правилата на раздел Пазар.
 
Re: За: Реклама във фейсбук страница с над 300 000 фена

Re: За: Реклама във фейсбук страница с над 300 000 фена

Последно предупреждение - следващото е 10 дни на резеврната скамейка. ЗАБРАНЕНО е повдигането на темите, без промяна в офертата! NETS, точно на такива като тебе ми е неприятно да правя подобни забележки, поради факта че си достатъчно дълго време във форума за да знаеш правилата на раздел Пазар.
Айде давай ми бана, боли ме знаеш какво ... не стига, че я ъпвам по веднъж на месец ...
И не виждам да съм имал други предупреждения ... или някой друг въобще :))
 
Последно редактирано:

Горе