SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Реклама в сайт на тематика Развлечение

ktomov

New member
Здравейте, това е първата ми тема в пазара, така че не ме критикувайте много.
Предлагам реклама в сайт за развлечение, тип филми онлайн (да знам, че е нелегално, но все пак и такива трябва да има.)
Сайта има средно около 3200 уникални посещения дневно, а банера 25000 показвания. Размера трябва да бъде или 300х300 или 300х250. Няма ограничение от към тематиката, освен пряк конкурент.
Цената се определя въз основа на импресиите, а не на база кликвания, за това ще помоля само наистина заинтересовани да пишат в темата.
Цените са както следва:
50 000 импресии (~2 дни 100% показване без ротация) - 10лв.
100 000 импресии (~4 дни 100% показване без ротация) - 19лв.
500 000 импресии (~20 дни 100% показване без ротация) - 90лв.

Ето и малко статистика за сайта от alexa:
Traffic rank
7 day 373,680 -50,509
1 month 445,473 -107,150
3 month 456,667 -1,110,721
Pageviews/User
7 day 11 +20%
1 month 9.6 +40%
3 month 9.4 -10%

Който се заинтересува от обявата ще получи по-подробна информация от статистиката ми, както и url на сайта.
Начин на плащане - paypal.
Ами това е :)

Едит: Ако някой реши да вземе рекламното поле за цял месец ще го получи на цена от 100лв. Ако не се достигнат 500 000 импресии, ще продължи да стои докато не се направят 700 000.
 
Последно редактирано:
Re: Реклама в сайт на тематика Развлечение

Нова рекламна позиция в сайта - в Header-а до логото.
Размера е 728х90. Гарантирани са 30 000 импресии дневно.
Цената е 20 лева за 10 дни, без значение броя показвания (банера ще бъде без ротация) или иначе казано ви излиза по 2 лева за ден.
Както и предното мнение - който е заинтересован да пише ЛС.
 
  • Like
Реакции: ragi
Re: Реклама в сайт на тематика Развлечение

Сайта както в първото ми мнение ще бъде получен като ЛС от заинтересованите.
Съжелявам за което, но има прекалено големи плагиати, зареди които не желая да обявявам домейна и статистиката на сайта публично.
Също така да доуточня под Развление да се чете - Филми/Филми онлайн.
П.П. Моля това ми мнение да не се зачита като бъмп, просто исках да отговоря на реп-а, защото нямам информация от кой е поставен :)
 

Горе