SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Здравейте,

отговорих Ви. Но вече линковете са продадени. Ако някой от сегашните рекламодатели които ми писа първи се откаже ще Ви пиша отново.

Благодаря за вниманието!

С добри пожелания,
Иванка.
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Мен това ме уби :eek::
Наши партньори: www.dupeta.net :: Сподели емоциите си! :: Zdravei.bg - Кажи здравей! :: Актуални новини :: News24.BG :: BG Torrent Tracker :: Karamel4e.com :: StzCarFans :: Кулинарни рецепти :: StarCraft.BG :: Портал екстремни спортове :: Кариера в България :: Тунинг Портал :: Хитове до скъсване :: Любов и Секс :: BGJokes.com :: Организация Бременна :: Стара Загора :: ОЦВЕТИ.ком :: Hlape НЕТ - Детски Сайт :: Love SMS :: Сайт за забавление :: Текстове :: PISMO.BG - безплатна поща :: Вестник за Линукс и домашните компютри :: Mp3 Търсачка :: Съновник :: Нова Загора :: flash igri :: Портал Кариерист :: Интересно и любопитно :: България :: Electron.bg :: bultourism.com- Екскурзии, почивки, хотели :: komentari.com :: Сливенци.com :: Търсачка за музика :: Пожелания за всякакви поводи :: Разбери колко си секси! :: Сайт за запознанства :: zarta.org :: Сваляй Нова Музика Безплатно :: Events.bg :: МЪЖКОТО СПИСАНИЕ В ИНТЕРНЕТ! :: Music-Bg.Info - Feel the music... :: Вашият Музикален Рай :: ЗАПОЗНАНСТВА от АМУР :: Звездни новини :: hot.bg - запознанства :: Всички български КЛЮКИ накуп :: Яка музика за яки хора! :: В помощ на българите по света :: Всичко за вашият GSM (GSM MANIA) :: Национален указател :: Counter-Strike сайт :: Он-лайн флаш игри :: Igri s Barbi :: Онлайн Игри :: Онлайн Запознанства :: Чудеса: Гадания, Лечение, Диети :: LITERNET- Литературна мрежа! ::Любовни писма :: Казанлък :: Avtomarket.bg :: ТУНИНГ Портал :: Subtitri.net :: Svatbata.org :: Online Games :: Българска сексология :: Online TV и Радио :: МУЗИ4КА.com :: Работа - BulJob.com :: Обяви за работа, намиране на служители и работни места. :: Filmite.Info :: GSM-каталог :: БГ Фактор :: Pic4e.net :: ITniNews.com :: футболни прогнози :: MyHoliday.bg :: Comablack.ORG - Free Torrents :: EROGANCE.eu :: Музикалният лидер на България :: BULREST.com - почивки в България :: Монтана днес :: : Работа и заплата? :: Anhialo.info :: Bulgar-bg :: Априлци.org :: Малки обяви :: Горещи-снимки :: Игри, Музика, Запознанства :: Футболни прогнози :: Вертикален свят :: BG Salsa :: Хотели :: Петрич Инфо :: Картинки, ЕМО Стил! :: Класация сайтове :: Fresh-BG.com :: BGSTUFF.NET :: Любов Романтика :: Makeyour.net :: Безплатна музика! :: Bulgarian Security Research Portal :: igri, игри :: ОБЯВИ от ОФЕРТИ.БГ :: BG FREE Zone :: SoftVisia.com :: Студентският сайт :: Slusham.com :: pazardjik.com :: стани наш партньор ::


А за дискрпшъна в кода няма да говоря :)
Там е отделна песен :)

Имайте уважение към себе си и колегите които плащат, за да ви уважават и вас.
Елементарно е :)
Не се учудвам, че рекламодателите си отиват :)
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

да и на мен това ми направи голямо впе4атление, но все пак зех 1 място, заради пр 6цата
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

По принцип старите клиенти са от EasyTrader и не са "избягали" а просто кампанията беше лимитна и сега е на 0. :) А и от тях съм изкарвала доста повече от 10 лв на месец за които продавам въпросните позиции..

Но както казах ТОВА НЕ Е ТЕМА - Какво мислите за сайта ми... Които иска да купува да купува които не иска да отиде на другата тема.. Все пак Ви пожелавам успех :)
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Ами аз не съм си изказал мнението за сайта, а за Вашето отношение към Вашите си клиенти :)
И винаги ще го правя в такива случаи, защото за мен това е липса на елементарна Web култура, ако мога така да се изразя.
Някой някога е чул, че има размяна на линкове и е решил да линква с главната страница.
След това е чул че се продават линкове и е решил да продава от същата страница.
А за това че сайта трябва да си има отделна директория за размяна на линкове явно не е допрочел.
Когато продаваш линкове, страницата трябва да е чиста и не повече от 10-12 изходящи линка, за да има ефект от тези линкове и парите да са оправдани.
Това че имало 3000 посещения в случая няма никакво значение!
Не говорим за банери, а за СЕО линкове.
Ако не знаете каква е разликата, прочете по въпроса.
В случая дали ще са 3 посещения или 3000 е едно и също.
А в случая бота вижда 207!!!!!! изходящи, по начина по който е направена вътрешната перелинковка на сайта + т.н. партньори + продадените линкове..
Нима някой има илюзията, че от толкова изходящи ще има някакъв ефект?
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Всеки си има глава да си прецени струва ли си или не... Като не искате да купувате го правете като не искате - пътя. Щом толкова много разбирате и сте на ти.. пуснете и Вие че продавате линк в PR6 които е показан а не както са половината в цял свят скрити линкове... Мога да ви кажа пример с 2 доста големи сайта които точно така си направиха нещата и сега са едни от най-големите сайтове в нишата си... Така че бучете колкото си искате.. Да не говорим че съм виждала в този форум за много по-висока сума да се продават линкове от PR4 с 1800 уникални/ден... Като позицията при тях беше наистина смешна... Така че които има глава нека сам да решава струва ли си или не.
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Seo-pi4 : Не се хаби, нема смисъл ... а и за всеки влак си има пътници. Примера с 911.bg е пресен :)
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Линка си заслужава парите. Да, определено сайта има доста изходящи връзки, но 3000 уникални посещения не са малко, а и линковете са на добра позиция - най-вероятно ще докарват някакъв трафик.
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Линка си заслужава парите. Да, определено сайта има доста изходящи връзки, но 3000 уникални посещения не са малко, а и линковете са на добра позиция - най-вероятно ще докарват някакъв трафик.

Щети докара някакъв трафик от линка във футъра ?. Аз като нормален потребител като видя такава навалица от линкове никога не съм чел кво има там, или дали някой линк ме интересува !.

Пък тоя пр6 на колко линка ще даде някаква тежест ? :)
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

линковете които се продадоха не са във футъра.
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

ZaTEBE-Sale виждам че си ми копирал почти целия сайт http://bgsite.info . Даже не си правиш труда да промениш нещо, а всичко буквално копираш. Това е сайт, който сме го правили няколко човека и всичко сме търсили сами, а ти го копираш на готово. Настоявам да се махне всичко, което е копирано от bgsite.info.
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

ZaTEBE-Sale виждам че си ми копирал почти целия сайт http://bgsite.info . Даже не си правиш труда да промениш нещо, а всичко буквално копираш. Това е сайт, който сме го правили няколко човека и всичко сме търсили сами, а ти го копираш на готово. Настоявам да се махне всичко, което е копирано от bgsite.info.
хахаха, кой от кого обаче??
за-тебе е малко по-стар от твоя и работи малко по-отдавна от твоя ...
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Ае оставяйте.. аз съм най-кривата на всички.. аз крада и съм измамничка.. въобще ...

МОЛЯ ДА СЕ ИЗТРИЕ ТЕМАТА... а тези които ми се довериха ще видят че няма да съжаляват...

Благодаря на добрите мнения и отделеното Ви време...
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

хахаха, кой от кого обаче??
за-тебе е малко по-стар от твоя и работи малко по-отдавна от твоя ...

Какво като е по-стар. Моите категории са правени от нас лично и от za-tebe почнаха да ги копират.
До преди няколко дни бяха копирани само няколко категории и си мълчах, но днес като видях че всичко е копирано и чашата преля.
 
Последно редактирано:
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Ае оставяйте.. аз съм най-кривата на всички.. аз крада и съм измамничка.. въобще ...

МОЛЯ ДА СЕ ИЗТРИЕ ТЕМАТА... а тези които ми се довериха ще видят че няма да съжаляват...

Благодаря на добрите мнения и отделеното Ви време...

Ти можеш да ми отговориш на личното събщение, а не да се криеш като мишка.
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Seo-pi4 : Не се хаби, нема смисъл ... а и за всеки влак си има пътници. Примера с 911.bg е пресен :)

А какъв е примера с 911.bg, ако не е тайна
 
Re: Реклама в сайт с PR6 и над 3000 уникални! :)

Нямам намерение да си развалям петък вечерта с каквито и да е обяснения.. Много добре знаеш как стоят нещата и как взаимно си крадохме ... Така че не се изкарвай света вода ненапита... Както казах - няма намерения да се ядосвам и главоболя баш днеска с хора като тебе.. Защото да се ядосваш е да означава да страдаш заради грешките на други хора. Ако толкова имаш желание да се разправяме може да се свържеш с приятеля ми на maila от профила и се разберете с него.

Приятна вечер на всички други.

Това е последния ми пост в този форум...

Все пак пожелавам доста успех на всички и се обичаите !!!!


С добри пожелания,
Иванка.
 

Горе