SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Рекламен елемент vs. Елемент с връзки

H1pNoTiC

New member
Кое от двете преобладава във вашият сайт и защо? Може би е глупав въпрос на за тези (като мен), който тепърва стъпват в тази среда е доста интересно. А плюс това не ми се и експериментира, по простата причина че нямам абсулютно никакво време.

Благодаря предварително и ще се радвам ако темата предизвика интерес
 
Re: Рекламен елемент vs. Елемент с връзки

H1pNoTiC, за ад сен се ли питаш? Задай си въпроса като хората, ако искаш да получиш добър отговор.

При мен връзките за адсен са работя по-малко, но имаше период, в който правеха доста пари, нещата се сменят през няколко месеца. Не знам защо е така, но трябва да се експериментира.

И ако нямаш време да експериментираш, за къде си тръгнал???

Иначе ми е интересно да ти помогна, ама пиши повече какво искаш :)
 
Последно редактирано:
Re: Рекламен елемент vs. Елемент с връзки

Да за адсенс говоря. Идеята ми беше кой от двете карета за съдържание са по доходни - тези з връзките или тези с текстовите реклами.
 
Re: Рекламен елемент vs. Елемент с връзки

Български ли ти е сайта ? ако за БГ Адсенсе говориш ... В него НЯМА пари ,.... никъде ...
Пълна Хуйня е ...

Ако не е БГ... успех :)
 
Re: Рекламен елемент vs. Елемент с връзки

Да български е. Направо трагедия работата имам кликове, много посещения но никакви пари. Ония ден по обед гледам имам 2 клика и 0.02 долара - 1 цент кликче :(

Сложих два унита с линкове и имат голям CTR, но много ниски приходи и затова си мислех да не би случайно да има някаква особенност
 
Re: Рекламен елемент vs. Елемент с връзки

няма, просто БГ Адсенс е жива гавра с хората които го ползват. .. моят има няколко стотин клика и бая хиляди импресии и за 5 месеца имам изкарани 16 долара ... просто съм потресен...
 
Re: Рекламен елемент vs. Елемент с връзки

От около десетина дни пробвах елементите с връзки и установих, че всичко зависи от позицията (то по принцип всичко си е свързано с позиционирането). Поставил съм юнит с връзки в хедъра, точно под навигационната лента и за този период мога да кажа, че CTR на този канал е около 2 пъти по-голям от този на съдържанието. Нищо ново не казвам, просто споделям с вас резултата.
 
Re: Рекламен елемент vs. Елемент с връзки

Че има ли такъв вариант? То би ги подвело където и да се намира - все пак е линк :|
 
Последно редактирано:
Re: Рекламен елемент vs. Елемент с връзки

обади се на... наааа... Веселина ли беше дето писмата ми от адсенс са от нея, да и го съобщиш :) :)
 

Горе