SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Реклами

huh

New member
Имам 1 сайт + 1 блог. Скоро започвам работа по още 1 сайт.
Искам да сложа реклами.
Ако някой ползва изитрейдър или др., ще сложа реклами от неговия акаунт и ще делим доходите (поравно)
:)
 
Последно редактирано:
Re: Реклами

Защо сам не си направиш акаунт?

Ако искаш пиши на лично каква ти е точно идеята
 
Re: Реклами

Аз лично ползва изито от известно време . Преди да почнеш работя с тях прочети им правилата . Отскоро въведоха нова схема на работа , според която сайтовете с по-малко трафик се ограничават - нямат право на избор на рекламни банери и програми . Новото е - квото ти пуснат тва е . Резултата бях го докарал до около лев на ден, в момента ми падна на 4 - 6 ст. дневно говоря за 359estates.com
 
Re: Реклами

Още по-зле. :D
Кажи им, че ще им дадеш 5 лева, за да ти пратят твоите 50 :))
 
Re: Реклами

Доста спадна печалбата с тия трафик сайтове при изитрейдър. Аз имам един сайт http://obiavi.org и преди се печелеше от него около 2-3 лева на ден, сега спадна на 50-60ст, затова сложиг google adsense и с него е по-добре - по около 2 долара дневно.
 
Re: Реклами

Доста спадна печалбата с тия трафик сайтове при изитрейдър. Аз имам един сайт http://obiavi.org и преди се печелеше от него около 2-3 лева на ден, сега спадна на 50-60ст, затова сложиг google adsense и с него е по-добре - по около 2 долара дневно.

Имаш 3 банера от изи на фронт страницата ти о.0
 
Re: Реклами

Имаш 3 банера от изи на фронт страницата ти о.0

Нещо не схванах какво искаш да кажеш. Преди всичко беше на easytrader, но след като пуснаха на 2ст банерите сложих по-голям процент на google adsense. Сега се редуват, като на Google се показват доста повече.
 
Re: Реклами

и аз искам адсенс ама ме баннах , както и леля ми , всички ми по-близки приятели , съседското маце и .....други знайни и незнайни , това щото си мислех , че онез не следят проксита , соксове и т.н. както се вика по форумите no banana for this monkey
 

Горе