SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Рецензии за сайт за онлайн флаш игри

wordi4

New member
Здравейте !
Преди известно време реших да си направя сайт за онлайн флаш игри , използвах wordpress CMS и мисля че се получи добре .
Въпреки огромната базата данни ( 8500 игри ) , нямам почти никакви посещения от гугъл. Въпроса ми е какво не е наред със сайта , в смисъл той сега не е направен на макс , но с тези неща би трябвало да има някакви посещения.
Всякакви критики и предложения за добре дошли!
Благодаря предварително !
 
За: Рецензии за сайт за онлайн флаш игри

За: Рецензии за сайт за онлайн флаш игри

Направи описание на всяка една игра. Няколко абзаца уникален текст. Разбирам, че е трудоемко, когато става въпрос за няколко хиляди игри, но в момента като разцъках няколко игри ми се показва само играта, тоест самия флаш. Текст няма :) Тоест за Гугъл всичките страници са еднакви, флаша не се индексира и няма как да разбере за какво е играта освен ако не го напишеш като текст. Ако го направиш както аз ти казах ще се образува силно семантично ядро и предполагам ще се изстреляш по много думи, както лонг, така и шорт.
 
Re: За: Рецензии за сайт за онлайн флаш игри

Re: За: Рецензии за сайт за онлайн флаш игри

Направи описание на всяка една игра. Няколко абзаца уникален текст. Разбирам, че е трудоемко, когато става въпрос за няколко хиляди игри, но в момента като разцъках няколко игри ми се показва само играта, тоест самия флаш. Текст няма :) Тоест за Гугъл всичките страници са еднакви, флаша не се индексира и няма как да разбере за какво е играта освен ако не го напишеш като текст. Ако го направиш както аз ти казах ще се образува силно семантично ядро и предполагам ще се изстреляш по много думи, както лонг, така и шорт.
Ами не мисля че повече от 100 игри нямат текст , и 200 и 300 да са , все пак всичките игри са 8500 .... не разбирам защо имам по 10тина уникални на ден , вярно че не съм се занимавал със сайта да го регистрирам в някакви листи и т.н. , но все пак с толкова много игри с текст би трябвало да е по голям резултата.
 
За: Re: За: Рецензии за сайт за онлайн флаш игри

За: Re: За: Рецензии за сайт за онлайн флаш игри

не разбирам защо имам по 10тина уникални на ден , вярно че не съм се занимавал със сайта да го регистрирам в някакви листи и т.н.

Регистрацията в директории няма да ти донесе нищо повече от потенциален пингвин на следващия ъпдейт. Не си губи време в глупости, а си оправи сайта. Прави това, което другите не правят. Започвай да пишеш текстове и след година може би сайта ти ще започне да ти се отплаща. Гугъл няма как да те накаже са това, че пишеш смислени текстове, но може да те накаже за линкове от нископосани директории. Кое е по-правилно си го прецени сам.

Ами не мисля че повече от 100 игри нямат текст

Това не го разбрах.
 

Горе