SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Руски Webmaster Tools

lipa

New member
В тази тема ще ви покажа някой, от руските Webmaster инструменти които аз използвам:

1)Анализ сайта, проверка тИЦ и PR, позиции в Яндекс и Google - определя много показатели на сайта като и цената на сайта в момента.


2)SEO инструменты любимият ми Webmaster Tools понеже показва бъдещия ПР на сайта, показва още обратни връзки, показва банове от Google и още много други.

3)Сколько стоит сайт? - MysiteCost.ru Определя стойността на сайта ви. Като според мен малко завишава, но е приятно )))).
 
За: Руски Webmaster Tools

За: Руски Webmaster Tools

Инструментите, оценяващи стойност винаги са ми били най-странни. Сайтът струва точно толкова, колкото е готов някой да ти плати за него. Нито цент повече, нито цент по-малко. Ако сайта ти върви няма никаква причина да го продаваш, ако не върви всеки който го купи го оценява по някакви собствени съображения, които нямат никаква връзка нито с PR, нито с посещаемост.
 
За: Руски Webmaster Tools

За: Руски Webmaster Tools

Понеже никога не съм се занимавал с руснаците в тая насока, може ли някой да ми обясни какво показва тоя тИЦ и в какви рамки се движи? Благодаря предварително!
 
За: Руски Webmaster Tools

За: Руски Webmaster Tools

ТИЦ е нещо подобно на ПР на google, само че е свързано с руската търсачката Яндекс. Това е авторитета на сайта, определен от неговата значимост в интернет и от линковете които другите сайтове съдържат към него. ТИЦ може да бъде от нула до 220000.
 
За: Руски Webmaster Tools

За: Руски Webmaster Tools

Има един единствен авторитетен тул за рускоезичните сайтове и това е този.
 
За: Руски Webmaster Tools

За: Руски Webmaster Tools

ТИЦ е нещо подобно на ПР на google, само че е свързано с руската търсачката Яндекс. Това е авторитета на сайта, определен от неговата значимост в интернет и от линковете които другите сайтове съдържат към него. ТИЦ може да бъде от нула до 220000.

И от къде тази цифра и компетентност за тИЦа? :)
Да не работиш в Яндекс? :)
Теоритически тИЦ няма горна граница.
И това, че максимумът не е 220000 е фактът, че в момента Яндекс има 300000 :))

Не пиши за неща, които не разбираш.
 
За: Руски Webmaster Tools

За: Руски Webmaster Tools

И от къде тази цифра и компетентност за тИЦа? :)
Да не работиш в Яндекс? :)
Теоритически тИЦ няма горна граница.
И това, че максимумът не е 220000 е фактът, че в момента Яндекс има 300000 :))

Не пиши за неща, които не разбираш.

Говоря за сайт различен от Яндекс, разбира се. Това е максимума реално 220 000, и го е получил сайта конкуренна търсачка на Яндекс.
 
За: Руски Webmaster Tools

За: Руски Webmaster Tools

Заформя се интересен спор, между ветрана на Руската школа и новобранката в Yandex :D За момента Драго води в резултата....
 
За: Руски Webmaster Tools

За: Руски Webmaster Tools

Заформя се интересен спор, между ветрана на Руската школа и новобранката в Yandex :D За момента Драго води в резултата....
Спор няма :)
Просто има заблуждаваща информация от съмнителни източници.
Нела lipa първо да прочете, какво е тИЦ
Това е авторитета на сайта, определен от неговата значимост в интернет и от линковете които другите сайтове съдържат към него.
Това е крайно погрешно мнение
тИЦ = тематический индекс цитирования
И нека прочете, какво е вИЦ (не е анекдот :) )
До спор все още сме далече :)
 
За: Руски Webmaster Tools

За: Руски Webmaster Tools

SEO инструменты любимият ми Webmaster Tools понеже показва бъдещия ПР на сайта, показва още обратни връзки, показва банове от Google и още много други.

За съжаление, не видях нещо да работи на този сайт. Проверка на бъдещ PR - чакаш 1 час и нищо. Проверка обратных ссылок - "Сервис временно недоступен."
 
Едно момче, дето е руски expat у нас ми показа един друг инструмент, евентуално мое да вуезне в тоя списък : http://seoto.me/

Иначе ползвам на хуяндекс нещата главно - вършат супер работа, особено metrika-та.
 

Горе