SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Сайта изпадна от резултатите

galio_sh

New member
Здравейте колеги, извинявам се първо за дублирането на темата преди време бях мернал такава тема, но сега не мога да я намеря.
Та болката ми е следната до преди 1 седмица сайта ми беше на 2-ра страница в търсенето, не бях добавял нов пост 1 седмица и преди 2 дена написах нов пост, вчера исках да видя дали има движение в резултатите и сайта го няма никъде... в webmaster tools ми излезе няква грешка, че има проблем със сайтмапа и го пратих отново, сега гледам са индексирани страниците, но пак го няма в първите 100 резултата по думи който се класираха на 2-3-та страница, имате ли някакви идеи?
 
Re: Сайта изпадна от резултатите

Ако ни подскажеш кой е сайта, бихме имали по-голям шанс да разберем какво се е случило :)
 
За: Сайта изпадна от резултатите

За: Сайта изпадна от резултатите

Знам за този проблем преместихме сайта на нов хост преди време и още не можем да разберем от какво става така, през прокси го отваря но от българско IP дава грешка.
 
За: Сайта изпадна от резултатите

За: Сайта изпадна от резултатите

Преди колко време? Гледам, че домейна е регистриран преди месец. DNS-те все още са същите. От тези 4 DNS-а един връща различен IP адрес за сайта, а останалите 3 връщат съвсем друг.
 
За: Сайта изпадна от резултатите

За: Сайта изпадна от резултатите

Около 2 седмици, първоначално беше на Hostgator преместен е на RAMNODE, сега гледах пак но в GoDaddy Nameservers и 4-те сочат към новият хост

Сега направих малко промени по сайта /радикални/, че много ме дразнеше в първоначалният си вид, да видим сега каква ще е реакцията на Google.
 
За: Сайта изпадна от резултатите

За: Сайта изпадна от резултатите

Тогава е добре да ги попиташ, защо ns4.ramnode.com връща IP 192.249.56.4 , при условие, че сайта ти е на IP 192.73.235.28
 
За: Сайта изпадна от резултатите

За: Сайта изпадна от резултатите

Ок колега мерси, сега ще видим какво ще ми отговорят
 

Горе