SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Сайт за България

Re: Сайт за България

Добра идея, не съм сигурен само дали положението със снимковите материали е ОК правово?

Не видях източник на снимките, а едва ли авторите са ги снимали?
 
За: Сайт за България

За: Сайт за България

В chrome снимките от галерията не се показват като цъкна на тях... и пак в галерията менюто бяга вляво. Иначе интересна идея, но някак не ми допада дизайна - прекалено дървено ми изглежда (нищо лично - просто мнение). Учуден съм, че се пишат статии от потребителите без да искат заплащане - явно има и патриоти :)
 
За: Сайт за България

За: Сайт за България

@w-seo - при качването на изображение има поле за източник, просто съм забравил да го покажа при преглеждането. Сега ще го оправя:). Иначе в правилата е обяснено за авторски/неавторски материали.
@Mwfb Mwfbr - забелязах за проблема със снимките от галерията. Иначе има няколко добавени статии от потребителите, но повечето аз съм ги качвал.
 
Последно редактирано:

Горе