SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Сайт с английско съдържание и сателитки

devil

manual QA
Здравейте,

Следната ситуация - да приемем, че имам сайт на тема статии за мобилни у-ва. Правя му няколко (ххх) сателита, пиша в тях статии (няколко уникални, или спинвам) и линквам към основния сайт по конкретни ключови думи. So far, so good. Проблемът на тази мисъл е, че основният сайт е само на english, българска версия няма. Т.е. това което питам е, ако извърша горното действие със статии на български и линкна към въпросния сайт, то какъв ще бъде резултата (ще има ли такъв въобще и ако да - положителен, отрицателен или нулев)?

Ще бъда изключително задължен за всякакви мнения по въпроса!
 
Re: Сайт с английско съдържание и сателитки

Аз не разбрах в БГ статията думите дето ще линкват на български ли ще са или на английски?
 
Re: Сайт с английско съдържание и сателитки

не те разбирам. да се правят сателити на английски е хилядократно по-лесно отколкото на български - и спинъри има десетки, и тулове за събмит и услуги за по пет долара и за двете едновременно. от какъв зор ще спинваш ръчно български статии, ще се чудиш къде да ги набиеш ръчно по бг мрежите, които са и значително по-добре модерирани от английските и ще ръгнеш линкове към сайт на английски?

това някаква нова форма на китайско мъчение ли е или просто екстравагантно сео?
 
Re: Сайт с английско съдържание и сателитки

не те разбирам. да се правят сателити на английски е хилядократно по-лесно отколкото на български - и спинъри има десетки, и тулове за събмит и услуги за по пет долара и за двете едновременно. от какъв зор ще спинваш ръчно български статии, ще се чудиш къде да ги набиеш ръчно по бг мрежите, които са и значително по-добре модерирани от английските и ще ръгнеш линкове към сайт на английски?

това някаква нова форма на китайско мъчение ли е или просто екстравагантно сео?

Което пишеш е много логично. Може би автора ще направи горното.
В тая връзна би ли споделил спинари и тулове за събмит (платени също) ако ползваш някой. Също може би и места за събмит на статии.
 
Re: Сайт с английско съдържание и сателитки

AMR - Articles Marketing Robot - за събмит
TBS - The Best Spinner - за спин
http://www.abc-directory.com/ - пример за качествена директория
http://fiverr.com - това ясно какво e, но ще трябва да се разровиш по-подробно и да подбереш полезните са теб gigs.
 
Последно редактирано:
Re: Сайт с английско съдържание и сателитки

Еми той в общи линии gunz ги каза ама ето малко по-детайлно

Spinners
thebestspinner.com/ :: simply the best = $77 per year
spinnerchief.com :: по-бедна база и по-малко функционалности ама $97 one time fee
LlamaSpin incansoft.com/IS0038.php :: доста дървено изпълнение, но върши работа, редовно има купони за $15 долара дисконт стандартна цена $30
CRewriter.com - псилютно фри онлайн приложение, приятно за работа за начинаещи или за малки количества

Article Submitters
articledemon.com - имам BookmarkingDemon а това е от същия автор, леко за работа, доказан програмист ама $127
articlemarketingrobot.com - взех си го дни след като излезе и до момента ми е един от основните инструменти - $87 през wso.php



Което пишеш е много логично. Може би автора ще направи горното.
В тая връзна би ли споделил спинари и тулове за събмит (платени също) ако ползваш някой. Също може би и места за събмит на статии.
 
  • Like
Реакции: gunz
Re: Сайт с английско съдържание и сателитки

senuke.com/x/ - за сайт на английски, усилено се говори из нета за този тул. скъп е - 127$/месец, но от видеотата, които съм гледал върши доста неща... Някои заобикалят с group buy 5х31$
 

Горе