SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Само при мен ли Gmail умря!?

shredder

New member
Здравейте,

Искам да видя 1 писмо от пощата си която е при Гугал (Gmail) и не мога да вляза и това е... От сумати време ми пише само -> Redirecting ... Това вече от 1 час и нещо... Пробвах да вляза в други чужди сайтове за да тествам нета и всичко си е окей. При вас как е?
 
Re: Само при мен ли Gmail умря!?

ДА! От моята машина е проблема. Киллах процеса на FireFox-а и пробвах отново и всичко си беше 6 точки. Мерси :)
 
Re: Само при мен ли Gmail умря!?

ДА! От моята машина е проблема. Киллах процеса на FireFox-а и пробвах отново и всичко си беше 6 точки. Мерси :)

Това е доста честа процедура при мен. Лисицата я скапаха нещо а дори не съм с 3ката
 
Re: Само при мен ли Gmail умря!?

Лисицата си е наред, проблемът е в Windows, че не си спира процесите както трябва. Не обвинявайте Лисичето напразно. Пробвайте под Linux и ще видите, че няма никакъв проблем.

Много хора се оплакват от спирането на ФФ под бозата.
 

Горе