SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Свързване на авторство в Google Plus (Видео)

Здравей! Аз съм собственик на itzonebg.net,но все още снимката не ми се показва в Google търсенията. Незнам защо. Ще се радвам на помощ!
 
Защото сайта ти е под всякаква критика, пълен с нискокачествено и копирано съдържание. Автор ще стнаеш когато започнеш да го създаваш това съдържание.
 
Защото сайта ти е под всякаква критика, пълен с нискокачествено и копирано съдържание. Автор ще стнаеш когато започнеш да го създаваш това съдържание.

Къде си видял копирано съдържание? Докажи ми, че съм копирал нещо. Нямаш право да критикуваш, без да имаш доказателства.
 
Като понаучиш още малко за уеб и интернет ще си намериш и сам доказателствата :) До тогава, не подскачай на съдията да не видиш червен картон. Нали си вратарче в училище, знаеш какво означава.
 
В ранните си интернет дни много се шашках кат ма нахранят тъй, но после осъзнах, че това е естествения отбор и начина за установяване в средата :D
 
Не е това идеята но няма смисъл да обяснявам.
 

Горе