SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Сега една гатанка!

woodmonster

New member
Този, който го прави го вижда, но не го ползува, а този, който го ползува не го вижда и не го прави!
Що е то?
 
Re: Сега една гатанка!

Ей, много трудно това. Кое пък е нещото дето не го виждам а го ползвам, обаче се вижда от тоя дето го прави... Хммм....
Нещо дето ще идва по тръба или кабел ли ще да е :confused:
Трябва да е нещо материално, щом тоя дето го прави го вижда...
Или пък нещо дето е видимо само докато се прави...

Сещам се за китайците в завода на LCD телевизори, дето виждам електрониката на телевизора, но нямат пари да си го купят, а хората дето го купуват не го отварят от вътре че да го видят.
Но едва ли е това :)
 
Последно редактирано:
Re: Сега една гатанка!

Следващата тема ще е " Гаджето ме заряза, а аз още я обичам! Кажете какво да правя?" :D
 
Re: Сега една гатанка!

хах! Големи сте симпатяги! Кефите ме! Отговора е интересен, но ще ви го кажа по-късно!
 
Re: Сега една гатанка!

Знам, че тук не е място за такива неща, но прекалено е сериозна професията WEBMASTER - каквито сте всички, искам просто да ви поразсея, поразвеселя!
Ако сметнете, че не е нужно да има такива щуротийки тук - изтрийте ги!
 
Re: Сега една гатанка!

Още една гатанка:
Нямало го е и никога няма да го има, но ако го има - хора няма да има! Що е то?
 
Re: Сега една гатанка!

Още една гатанка:
Нямало го е и никога няма да го има, но ако го има - хора няма да има! Що е то?

То това много лесно :). Примерно огромен великан човекоядец :D

цсс файла на страница или постгрее-то :П

Това е добро! :)
 
Re: Сега една гатанка!

ти нали знаещ че дефиницията на верен отговор не е задължително това което ти си мислиш че е :)
може и ние да си измислим нещо, което да отговаря на условията
 
Re: Сега една гатанка!

ти нали знаещ че дефиницията на верен отговор не е задължително това което ти си мислиш че е :)
може и ние да си измислим нещо, което да отговаря на условията
Тук сте прави! Така е!
 
Re: Сега една гатанка!

Първото за ползването и виждането май на ковчег ми бие...
Пък за второто... Не знам.

Въпреки, че CSS файла на страницата е хитър отговор. :D Up!
 
Re: Сега една гатанка!

Формално ковчега, този който го прави е възможно да си го ползва. Имаше такива мотиви по уестърните.
 
Re: Сега една гатанка!

Формално ковчега, този който го прави е възможно да си го ползва. Имаше такива мотиви по уестърните.

Мда, аз си мислех че по принцип това нещо не се ползва изобщо от тоя дето го прави. А то той не само че ползва такива неща, ами дори е възможно да ползва и същото :). Но както и да е ... ;)
 

Горе