SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Сериозен спад в домейн ауторити и пейдж ауторити

ledepidemiq

New member
Рязък спад в P/A на главната страница придружен от спад в D/A (5 пункта надолу) съответно съвсем лек денс на основни ключови думи(в момента е почти стабилизиран) .
Като добавка SEOqwake ми отчита Г индекс 0 и бинг 5 ( до преди дни бяха съответно около 5700 и 1200.
Къде да търся проблема, сайта не е наказан и се ранква добре?
Сайта е в подписа ми.
Благодаря предварително
 
За: Сериозен спад в домейн ауторити и пейдж ауторити

За: Сериозен спад в домейн ауторити и пейдж ауторити

Като добавка SEOqwake ми отчита Г индекс 0 и бинг 5 ( до преди дни бяха съответно около 5700 и 1200.
Къде да търся проблема, сайта не е наказан и се ранква добре?
Сайта е в подписа ми.
Благодаря предварително
Нещо при теб се е бъгнало.
При мен SEOqwake отчита 5670 и 1190
 
За: Сериозен спад в домейн ауторити и пейдж ауторити

За: Сериозен спад в домейн ауторити и пейдж ауторити

Имаше ъпдейт на индекса на OSE наскоро. Затова стойностите са се променили. Те реално се менят постоянно, всекидневно може би. Но просто Ранд и компания нямат възможност за по-честа актуализация на индекса на тула си по-често от веднъж-два пъти месечно.

Един съвет - няма смисъл да гледаш тези стойности (pa и da). Това е все едно да следиш pagerank. Тези стойности няма да ти направят класиренето. Ако са високи не значи, че ще се класираш по-добре.

Следи ahrefs.com и гледай новите връзки на конкурентите. Те те класират (връзките), а не PA и DA.
 
За: Сериозен спад в домейн ауторити и пейдж ауторити

За: Сериозен спад в домейн ауторити и пейдж ауторити

Имаше ъпдейт на индекса на OSE наскоро. Затова стойностите са се променили. Те реално се менят постоянно, всекидневно може би. Но просто Ранд и компания нямат възможност за по-честа актуализация на индекса на тула си по-често от веднъж-два пъти месечно.

Един съвет - няма смисъл да гледаш тези стойности (pa и da). Това е все едно да следиш pagerank. Тези стойности няма да ти направят класиренето. Ако са високи не значи, че ще се класираш по-добре.

Следи ahrefs.com и гледай новите връзки на конкурентите. Те те класират (връзките), а не PA и DA.
Благодаря.
 

Горе