SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Синхронизация SugarSync

yuliyan

Active member
Преди време си търсех нещо за синхронизация между "работните места" и попаднах на SugarSync. Това, което получавате от безплатния план е 5GB място и мулти платформена поддръжка, както и уеб базиран експлорър, чрез който може да сваляте или качвате ръчно файлове, без да се инсталира допълнителен софтуер.

Споделям реф. линк, ако желаете да се регистрирате през него и двете страни получаваме бонус 500MB пространство.

Реф.: https://www.sugarsync.com/referral?rf=cq6mf73k6t8nj
 
Re: Синхронизация SugarSync

имам регистрация там, но ползвам предимно Dropbox.com (ref)

Предимството е, че пази архив на стари версии и изтрити файлове 30 дни, има супер-куул функция за създаване и споделяне на галерия като просто копирате файловете в дадена папка, а и споделянето на файлове е много удобно. Поддържа недублиране на файловете, така че като копирате примерно някой филм в папката, той го индексира, и ако вече го има в системата, ви спестява ъплоуда :) Има поддръжка чрез различни приложения в Андроид. Да не говорим колко бързо става регистрацията - много важно, когато искаш да си вдигнеш мястото чрез регистрация на реферали...

sugarsync го ползвам по-скоро като архив на текущата работа, докато я кача на дискове...
 
Re: Синхронизация SugarSync

Скорост в България
Dropbox >> SugarSync

Цена на GB
Dropbox > SugarSync

Free acc 2GB vs. 5GB
Dropbox < SugarSync
 
Re: Синхронизация SugarSync

@KOBRETI, аз съм бил с дропбокс, но не ми беше така удобно. Пък и има една много удобна екстри, която ти пази последните 5 "версии" на файла и вече няколко пъти ми спестява време. И бонуса от реф. е стабилен - преди месец един от рефералите ми мина на платен план и двамата имаме по 10GB бонус.
 
Re: Синхронизация SugarSync

Dropbox пази всички стари версии на файловете в рамките на 30 дни. Както и да е, и 2-те системи са полезни и удобни :)
 
Re: Синхронизация SugarSync

Да де :) Пък и предназначението им малко се различава. Видях, че никой не е писал за нея във форума и реших да споделя, дано да е в помощ на някой :)
 

Горе