SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Скандално!!! Безплатен корпоративен сайт:)

metadjazve

New member
Здравейте колеги!
Днес на колата си намерих една белжка с която ме подканват да си направя абсолютно безплатен корпоративен сайт, само с една заявка отправена към този сайт ---> ТУК

Вашето мнение за тези "специалисти", струва ми се доста не надежден сайт!?
 
Re: Скандално!!! Безплатен корпоративен сайт:)

Като им гледам сайта, бих предпочел да нямам сайт въобще, ако съм решил да развивам някакъв бизнес... определено не бих представил дори себе си в подобен вид сайт ( визирам дизайна ).
 
Re: Скандално!!! Безплатен корпоративен сайт:)

Здравейте колеги!
Днес на колата си намерих една белжка с която ме подканват да си направя абсолютно безплатен корпоративен сайт, само с една заявка отправена към този сайт ---> ТУК

Вашето мнение за тези "специалисти", струва ми се доста не надежден сайт!?

Това риторичен въпрос ли е? Защото всеки който погледне сайта им за около 0.5 секунди, може да ти каже да не поръчаш при тях ;)
 
Re: Скандално!!! Безплатен корпоративен сайт:)

"SEO оптимизацията се оказва едно от най-практичните и определено най-евтиното решение за реклама."

- WTF???
 
Re: Скандално!!! Безплатен корпоративен сайт:)

едва ли може "по-вече" от това :D
 
Re: Скандално!!! Безплатен корпоративен сайт:)

Май като гледам оффлайн рекламата с флайери е доста ефективна :D

Интересно колегата в кой квартал е намерил листовката. Аз я намерих в Дървеница...

Сега можем всички дружн да си вземем парите от клиентите, а да им даде на тези юнаци да направят сайтовете :D
 
Re: Скандално!!! Безплатен корпоративен сайт:)

@KOBRETI и мен в този квартал ме оспамиха офлайн, явно е имало доста таргетирани потребители днес там:)
Чак сега видях, че и ти си пуснал тема.
 
Re: Скандално!!! Безплатен корпоративен сайт:)

Тоя сайт е в стил 90-те. Върнах се в доброто старо време :) Като добавим и безплатния елемент и се върнах дори във 80-те и времената на социализЪма...
 
  • Like
Реакции: teo
Re: Скандално!!! Безплатен корпоративен сайт:)

На мен ми звучи като някой ядосан работник който си е направил фирма и иска да дава супер ниски цени за прецака бившия си швф :Ф
Като цяло и мен ме стресна леко дизайна, но после се разкитах от сайта има съдържание и според мен не е лошо :)
Разбира се че има уловка с този безплатен дизайн 100% ще трябва да си купи някой нещо за да се възползва от него :)
 

Горе