SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Скок подскок първа- втора страница във гугъл ?

INDIRNIK

New member
От няколко дни имам много странна ситуация.
През целия ден съм на първа страница на първо място, вечер съм на втора страница.
И така няколко дни скок подскок...
На какво може да се дължи това.
Слагам при търсене &pws=0 за да не ми показва резултати за мен, а общите.
 
За: Скок подскок първа- втора страница във гугъл ?

За: Скок подскок първа- втора страница във гугъл ?

&pws=0 това при мен с различни браузъри при изчистен кеш и при използване при не изчистен кеш това - &pws=0, на мен ми дава различни резултати

това &pws=0 май не е голям критерии
 
За: Скок подскок първа- втора страница във гугъл ?

За: Скок подскок първа- втора страница във гугъл ?

За най-правилни резултати ползвай инкогнито режима на Chrome. ctrl+shift+n
 
За: Скок подскок първа- втора страница във гугъл ?

За: Скок подскок първа- втора страница във гугъл ?

Решението е просто :) Престани да се вманиачаваш и да си зяпаш позициите по 200 пъти на ден. 2-4 пъти в МЕСЕЦА е пределно достатъчно. Всичко остнало се крие в Google Analytics, Trends и социалките ;)
 
За: Скок подскок първа- втора страница във гугъл ?

За: Скок подскок първа- втора страница във гугъл ?

Пробвах инкогнитото, полезно е :) аз досега не му обръщах внимание...

За позициите е просто мания
да стана сутрин и да погледна и вечер също и през останалото врем няколко пъти :)
Вманиачавам се от време на време в няколко сайта и постоянно ги гледам.
Иначе ако взема да наблюдавам всичко, отиде цял ден само в рефреш...

Я да ползвам темата и да попитам според вас, по добре е да се бори човек за наказан домейн или да го зареже и да започва нов?
Има ли как да се работи така че ак ое имало наказание то да се махне? или това е наливане от пусто в празно ?
Има ли някакъв тул, който що годе да показва евентуално дали има нещо наказание.
имам няколко сайта които от много време са си потънали и си стоят по дъното въпреки че не са лоши.
Може би прекалено напъване преди време се е отразило отрицателно вместо положително.
 

Горе