SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

След 3 месеца - PR2

Duster

New member
Не разбирам защо!
Сайт област .ws на 3 месеца с беклинкове 1 svejo, 1 dir.bg, 1 wikipedia и 15 препоръчвам facebook
с почти никакво съдържание,
Чичо G му даде PR2.

Ако може някой от тези които си говорят на разбираем език с Чичо G да каже
защо при горните параметри Чичото прави така.
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

На предишния ъпдейт хванах 4-ка и то на сайт, който не ми е сериозен и има линкбилдинг досущ като твоя. На този ъпдейт нещата обаче се нормализираха и го смъкна на 2-ка. Линковете му не са се променили кой знае колко.
На друг мой нов сайт гугъл му даде 4-ка за живот от 2 седмици :) Ако решим да направим едно сравнение с този форум например, който също е с 4-ка, мога да заключа, че PR вече не е индикатор за качество.
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

Според мен, Г раздава гратис само в началото хей така за да амбицира собствениците после се поправя :)
Два сайта електронни магазини правени от мен, стартираха с ПР3 и продължават да го държат и след последния ъпдейт. Обаче забелязвам че доста сериозна е разликата във вътрешните страници, там ям здрава тесла. В началото стартираха с по ПР2-3 а сега ги върна на по 1-2.
Така че, няма нищо странно в тези цифри на ПР-а ;)
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

Според мен, Г раздава гратис само в началото хей така за да амбицира собствениците после се поправя :)
Два сайта електронни магазини правени от мен, стартираха с ПР3 и продължават да го държат и след последния ъпдейт. Обаче забелязвам че доста сериозна е разликата във вътрешните страници, там ям здрава тесла. В началото стартираха с по ПР2-3 а сега ги върна на по 1-2.
Така че, няма нищо странно в тези цифри на ПР-а ;)

Е как да няма нищо странно:)
Нали трябва да знаеш какво трябва да направиш за да постигнеш определена цел.
Тука не е ясно защо става така както става.
Или какво - правиш каквото трябва пък да става каквото ще:)
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

Не се притеснявай, скоро ще ти го смъкне :D
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

Е как да няма нищо странно:)
Нали трябва да знаеш какво трябва да направиш за да постигнеш определена цел.
Тука не е ясно защо става така както става.
Или какво - правиш каквото трябва пък да става каквото ще:)

Ами колега, то се знае ;)
Просто, Г винаги стимулира новите сайтове с голям ПР които повечето едва ли заслужават и след това при следващ ъпдейт, ако си си го заслужил ти остава, ако ли не.... губиш.
За това и казах че няма нищо странно ;)
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

@lipa, просто човека споделя какво му се е случило и търси някакво обяснение на това.
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

И моите бързо се качват, но до 3ка
После, без да ги пипам, си седят около 2ката
Но аз нямам сили да отдавам огромно значение на ПР-а
Нещата доста се промениха
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

Тука се пише за pr2 като за някакво постижение ли??? Защото според мене си е гола вода...

ами има нещо такова

забелязала съм, че стари(около година) сайтове и домени могат да седят доста слабо като ПР, а новите домейни доста бързо се качват. при това имам сайт и без съдържание с пр ;D
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

Моя форум последната година го върти между 4/6 при всеки ъпдейт. Друг форум който поддържам също го свали от 7 на 6 и след това на 4. Явно чичо има някакъв критерии за форумите, при форум с качествено съдържание да ги държи около 4/5, просто защото не е сайт, а форум.
 
Re: След 3 месеца - PR2

Изходящи връзки във футъра? Продажба на линкове от главната ?
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

И аз имам един сайт на по-малко от 2 месеца и отскоро повечето страници са с пр2. Не мисля че е нещо странно. Така или иначе това не се отразява на serp-a. Може би наистина е лек бонус, от който няма кой знае каква полза, освен ако не се точиш за едни 20-30 лв., които можеш да изкараш от търговия с линкове.
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

@lipa, просто човека споделя какво му се е случило и търси някакво обяснение на това.

Да, това прави човека:wink:

Изходящи връзки във футъра? Продажба на линкове от главната ?

няма такива
 
За: След 3 месеца - PR2

За: След 3 месеца - PR2

Duster => вече ти казаха, за нов сайт Гугъл дава предимство, след това ако си поддържаш сайта не само, че ще ти остане дадения PR, но може и да се покачи, ако не го поддържаш - може да хванеш и pr-0! Само от теб си зависи!
 

Горе