SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Случайно някой да знае ?

Re: Случайно някой да знае ?

В предната тема питаш какво е реселар хостинг а сега как да си направиш хостинг ... интересно. Кажи поне какво те интересува, защотот от написаното от теб нищо не става ясно.
 
Re: Случайно някой да знае ?

Първо извинявам се че съм го написал толкова объркано в първия пост :) много бързах :) , така искам да си направя нещо като мои хит.бг да предлагам html хостинг .
 
Re: Случайно някой да знае ?

Проблема е че ти незнаеш какво точно искаш. Защо искаш точно html а не да кажем htm, php, js. Не че ти трябва някаква диплома и етц. ама имаш ли някакви познания да усъществиш мечтата си ?
 
Re: Случайно някой да знае ?

добре де, що не си инсталираш един уордпрес с мулти акаунти и с регистрация ами ще откриваш топлата вода? друг е въпросът колко време ще ти издържи хостинга особено ако смяташ да го правиш на споделен

м др ама изключително много ще помогнеш ако изполваш някакви по-ориентиращи заглавия на темите си. "Случайно някой да знае ?" направо кърти миФки с конкретността си
 
Re: Случайно някой да знае ?

Проблема е че ти незнаеш какво точно искаш. Защо искаш точно html а не да кажем htm, php, js. Не че ти трябва някаква диплома и етц. ама имаш ли някакви познания да усъществиш мечтата си ?

Ами да , имам познания по php и html (не много но достатъчно) . И така искам да си направя HTML хостинг защото ми казаха че е много по просто от php хостинга (проблема е че само това ми казаха но не и как да го направя :D) . За заглавието съжелявам просто си мислех че ще ви привлече вниманието :)
 
Re: Случайно някой да знае ?

Ми не зная как да го напиша вече че да ме разберете :D ИСКАМ ДА ИМАМ СВОЯ ХОСТИНГ ФИРМИЧКА но да не е като hostsean например php , html , msql А само HTML :) Като при хит.бг
 

Горе