SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Смяна на дизайн-отразява ли се на сайта?

signboard

New member
Здравейте, малко е объркващо заглавието, но така го написах за по-кратко.

Искам да попитам, имам един сайт, който е правен преди няколко години и вече плаче за нов дизайн.

Сайта тогава е правен от друг, не от мен, и общо взето, има разни неща дето не ми харесват (става дума за кода, не за изображенията).

Сайта в неговата си ниша излиза на челните места по търсене.

Искам да сменя изцяло дизайна, като няма да пипам разположението на страниците една спрямо друга и техните имена,за да се запазят линковете които са индексирани и тяхното местоположение.

Обаче аз ще го направя сайта в dreamweaver ,която слага css кода вътре в самите страници,и ще бъде с таблици, докато човека правил сайта си го е изнесъл css в отделен файл както трябва, и всичко е кодирано с div.

Няма да пипам нищо от текста, само ще го пренеса в новите страници, които ще са със същите имена и на същите места.
Няма да махам никакви мета тагове, всичко ще е 1:1


Разликата ще е в css че в новия ще е в самите страници, докато в стария сайт е в отделен файл.


Ето това ми е притеснението, тази промяна ще се отрази ли на позицията на сайта в Г-л ?


Благодаря за отговорите!

Забравих, относно промяната на структурата,

сегашната е:

3 линка: главна, контакт, галерия- (тук се цепи на две подстраници галерията)

новата искам да е:

4 линка: главна, контакт, галерия1,галерия2 ( тука все едно се явява една допълнителна страница,тази галерия2, която ще си иде в главното меню, и тази същата галерия2 ще изчезне от там където е подстраница при сегашната структура)

идеята на тази размяна е че клиентите цъкат на галерия и не се ориентират че има две страници със снимки, и всеки път питат, а като изнеса линка на галерия2 като главен ще им се набива в очите и е по-ясно за тях.
 
Последно редактирано:
Re: Смяна на дизайн-отразява ли се на сайта?

Обаче аз ще го направя сайта в dreamweaver ,която слага css кода вътре в самите страници,и ще.....
Това пък от къде го измисли? Dreamweaver слага кода където ти му кажеш.
 
Re: Смяна на дизайн-отразява ли се на сайта?

Това пък от къде го измисли? Dreamweaver слага кода където ти му кажеш.

Исках да кажа че съм свикнал да го оставям вътре в самите страници :)
 
Re: Смяна на дизайн-отразява ли се на сайта?

Исках да кажа че съм свикнал да го оставям вътре в самите страници :)
Отвикни :).
 

Горе