SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

Re: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

Интересно, ако преди това си я споделил в Гугъл или Фейсбук чия собственост ще е :) Чини ми се ... предстои огромна забава :evil:
 
За: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

За: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

ако ти си я споделил и е твоя остави ... а ако споделиш нещо, което не е твое :) я нещо с права, я нещо на някое другарче
забава от всякъде
 
Re: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

Те пък едни стойностни снимки има в тоя инстаграм.... , "сготвих картофи", "новото ми куче", "вижте мога да правя муцунки"
Не е голяма драма, и бездруго никой няма намерение да ги продава, а едва ли някой ще реши да ги купи за нещо смислено, след като са направени с телефон.
 
За: Re: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

За: Re: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

далеч си от истината. ето ти пример:
National Geographic turns off Instagram over new terms | Internet & Media - CNET News

Те пък едни стойностни снимки има в тоя инстаграм.... , "сготвих картофи", "новото ми куче", "вижте мога да правя муцунки"
Не е голяма драма, и бездруго никой няма намерение да ги продава, а едва ли някой ще реши да ги купи за нещо смислено, след като са направени с телефон.
 
За: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

За: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

Спокойно, няма да продават снимки. Променили са условията за ползване на услугата.
 
За: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

За: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

Никаква уловка няма и снимките продължават да са собственост на потребителите.
 
За: Re: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

За: Re: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

Те пък едни стойностни снимки има в тоя инстаграм.... , "сготвих картофи", "новото ми куче", "вижте мога да правя муцунки"
Не е голяма драма, и бездруго никой няма намерение да ги продава, а едва ли някой ще реши да ги купи за нещо смислено, след като са направени с телефон.

Могат да бъдат купени за фейк профили в социалните мрежи и от там ще има "крадена" самоличност.
 
За: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

За: Снимките ви в Инстаграм - тяхна собственост

Instagram е като facebook, клюкарски, за какво да я купи когато може да я свали и да я ползва за фейк профил. Като го изтрият ще направи друг
 

Горе