SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Социалната мрежа web-bg.com - хакната.

webangel78

New member
Отваряйки въпросния сайт зареждането му се забява и след кратко редиректва към някакъв друг адрес където уж започва да зарежда .PDF файл, но по някое време НОД-а ми изпищя за троянец. Нека ако някой тук има връзка или контакти на хората, които стоят зад този сайт, да се свържи с тях за да оправят проблема, защото може доста потребители да се опарят.
 
Re: Социалната мрежа web-bg.com - хакната.

Мисля, че е хакната. Един приятел имаше сайт на oscommerce, и него го бяха хакнали по същият начин. Кофти ...
Най-добре се забелязва под IE или Mozilla 3.0, че нещо не е наред. Поне така беше при oscommerce.
 
Re: Социалната мрежа web-bg.com - хакната.

Този е на pligg, но определено не беше при мен проблема. Сега гледам всичко е ОК. Явно са предприели мерки.
 
Re: Социалната мрежа web-bg.com - хакната.

И при мен никви вируси...
 
Re: Социалната мрежа web-bg.com - хакната.

Проблема е оправен.
 
Re: Социалната мрежа web-bg.com - хакната.

А би ли споделил какъв беше проблема за да се предпазим доколкото е възможно?
 
Re: Социалната мрежа web-bg.com - хакната.

А би ли споделил какъв беше проблема за да се предпазим доколкото е възможно?
Стара версия на Pligg, бях направил доста промени по някои части на кода и сега не ми остава време да го обновя до последна версия.
 

Горе