SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Спешно Help - проблем с FB приложение

secretko

New member
Здравейте,

Имам следният проблем с приложения на Фейсбук:

Като се влезе в приложението и се вижда това което е на картинката, тоест нищо. Приложението не работи - не се показва абсолютно нищо.

Приложението е от много време и не сме му променяли сорс кода, до преди 2 дена си работеше перфектно.

Когато го дебъгна с Object Debugger-a на Фейсбук, ми дава следната грешка:

Extraneous Property:Objects of this type do not allow properties named og:site_url.
Проблемът е, че аз нямам такъв таг в приложението си.

Някой да е попадал на същият проблем, или да има някакви идеи как мога да го реша?

Ще съм ви благодарен ако някой може да помогне, че инак ще си изгубя потребителите...

FB_apps_problem.JPG
 
За: Спешно Help - проблем с FB приложение

За: Спешно Help - проблем с FB приложение

Картинката със скрееншота на приложението е точно под темата (след последният ред), но е мъничка и не се вижда добре.
 
Re: Спешно Help - проблем с FB приложение

Ми те БФ постоянно променят някакви неща, правила и т.н.... На нас ни изтриха 23 приложения без предупреждение... 450к потребители... Били имали някакви нови правила... ДГД...
 
За: Re: Спешно Help - проблем с FB приложение

За: Re: Спешно Help - проблем с FB приложение

Благодаря ти Кобрети, но това не е голямо успокоение :)

Все пак ти благодаря че поне си направи труда да пишеш.

Надявам се и други хора да се включат, макар че явно няма такива които да разбират.

Ми те БФ постоянно променят някакви неща, правила и т.н.... На нас ни изтриха 23 приложения без предупреждение... 450к потребители... Били имали някакви нови правила... ДГД...
 
За: Re: Спешно Help - проблем с FB приложение

За: Re: Спешно Help - проблем с FB приложение

Благодаря ти за идеята - махнах Like бутона, но пак не работи...

Ти познаваш ли някой, който да пише приложения за Фейса и разбира се да е коректен при работа - директно да си платим и да свърши работата.
 
За: Спешно Help - проблем с FB приложение

За: Спешно Help - проблем с FB приложение

Поговори с Ален от http://socialme.org/ имам много позитивни отзиви за тях, но лично никога не съм работил. Твърде е възможно за социалните функции на форума да се обърнем имено към тях
 
Последно редактирано:
За: Спешно Help - проблем с FB приложение

За: Спешно Help - проблем с FB приложение

Благодаря ти Огин.

А как да се свържа лично с Ален (след като него препоръчваш), контактите на сайта са към office@socialme.org
 

Горе