SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Списък с български директории за статии

Re: Списък с български директории за статии

Първо се извинвам на колегата scoobydoo, че му разводнявам темата, но се надявам тя да бъде с една идея по-полезна. Преди известно време направих подобен списък на артикъл директории, който е сходен, но има по-различни параметри за филтриране, както и не е само за артикъл, но и всякакви други директории, bookmark сайтове и тн.
Освен всичко съм пуснал dofollow линкове към тези директории. В крайна сметка каква полза от тях, ако нямат достатъчно линкове? Не че с моя линк ще стане кое знае какво, но пък все е нещо!
 
Re: Списък с български директории за статии

@mlazarov
За мен не е проблем че пускаш и твоя списък тук :). А и то това си е по темата ;). Мерси за списъка, ще си го запазя за всеки случай, може да е полезен.
Поздрави.
 
Последно редактирано:
Re: Списък с български директории за статии

Реших да пусна Новогодишно предложение: вече може да се публикува мини статия дори в 3dwebdesign.org. Инфо за условията на промоцията тук.
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Списък с български директории за статии

Здравейте, предлагам Ви да ползвате и prstatii.com
 
Последно редактирано:
Re: Списък с български директории за статии

Благодаря, ще го добавя в списъка, както и още няколко нови, при следващото обновяване на списъка (което трябва да е тия дни).
 
Re: Списък с български директории за статии

и този в подписа ми може да погледнеш и да добавиш, ако хи ти хареса
 
За: Re: Списък с български директории за статии

За: Re: Списък с български директории за статии

Моля да добавите и директорията за статии Директория за статии Funizmo | Публикувайте Вашите статии безплатно и ще получите трафик към Вашия сайт и dofollow връзка – реален линк. към списъка.
Има PR2, трафик 100 уникални на ден, уникално съдържание и всичко се индексира мигновено.

ОКЕЙ, записвам си я. Тия дни като обновявам списъка, ще я прегледам и евентуално добавя. Ще има и около 10 други нови, които ще добавя. Няколко ще бъдат премахнати понеже нещо не работят или са с много стара последна статия (от няколко месеца).

Така и така си вдигнал темата, нека да използвам да споделя някои новости по списъка. Вече от списъка получават линк само тези с поне PR3. Това е с цел да не стане страница с огромно количество линкове и да не се сметне за спам, линк ферма и т.н. В началото бяха 10 - 20 общо всички, но сега всеки месец излизат по няколко :).
Друга новост е параметъра Възраст, който в момента не е много полезен, освен за откриване на новодобавените, но с времето ще се видят кои са по-сериозните директории, останали дълго време в списъка.
 
Последно редактирано:
За: Списък с български директории за статии

За: Списък с български директории за статии

Браво за споделения списък. В моите директории за статии давам възможност на редовните автори да публикуват директно, без да минават одобрение. На този етап няма злоупотреби.
Но борбата със суперкратките и неуникалните статии продължава...
 
За: Re: Списък с български директории за статии

За: Re: Списък с български директории за статии

ОКЕЙ, записвам си я. Тия дни като обновявам списъка, ще я прегледам и евентуално добавя. Ще има и около 10 други нови, които ще добавя. Няколко ще бъдат премахнати понеже нещо не работят или са с много стара последна статия (от няколко месеца).

Така и така си вдигнал темата, нека да използвам да споделя някои новости по списъка. Вече от списъка получават линк само тези с поне PR3. Това е с цел да не стане страница с огромно количество линкове и да не се сметне за спам, линк ферма и т.н. В началото бяха 10 - 20 общо всички, но сега всеки месец излизат по няколко :).
Друга новост е параметъра Възраст, който в момента не е много полезен, освен за откриване на новодобавените, но с времето ще се видят кои са по-сериозните директории, останали дълго време в списъка.

scoobydoo,
надявам се да не пропуснеш и www.аквичоп.com - PR4
 
За: Списък с български директории за статии

За: Списък с български директории за статии

@webcenter
Дам, мярнах я някъде и съм си я записал. Тъкмо се чудих вчера защо датата на началната страница е толкова стара, но то явно сега се превръща в директория за статии и още няма добавени статии.
 
За: Списък с български директории за статии

За: Списък с български директории за статии

@webcenter
Дам, мярнах я някъде и съм си я записал. Тъкмо се чудих вчера защо датата на началната страница е толкова стара, но то явно сега се превръща в директория за статии и още няма добавени статии.
Точно така scoobydoo! :D
Мерси предварително!
Оставам в недоумение, как никой още не е поискал линк с PR4, като съм писал още преди няколко дена, че сайта вече предлага добавяне на статии от гости :)
 
За: Re: За: Списък с български директории за статии

За: Re: За: Списък с български директории за статии

Може би заради 21 те изходящи линка.
мерси, изходящите са редуцирани! ще огледам и за още.
Вече има и първата статия.
 
За: Списък с български директории за статии

За: Списък с български директории за статии

Спокойно, ще почнат да пращат. Не мисля, че е заради изходящите. Просто имай търпение и не се поддавай на нискокачествените статии, само за да имаш някакво съдържание :).
 
За: Списък с български директории за статии

За: Списък с български директории за статии

Списъка е обновен. Има 14 нови попълнения :) и около 3 са махнати. Освен другите новости, вече и на новите се изписва - нова срещу нея и надписа стои 7 дни.
 
За: Списък с български директории за статии

За: Списък с български директории за статии

Directoriq.tk е изграден според последните изисквания на Google и е изключително SEO Friendly!

Освен директен dofollow линк, ще можете да добавяте RSS емисия с последните новини и статии от сайта си. Всеки добавен сайт излиза и в Sitemap-а на директорията.

Директория все още е нова и няма PR, но мога да гарантирам, че ще качи доста бързо. Добавяйте сайтовете си, докато все още е безплатно/без реципрочен линк.

Сайтовете, които са пропоръчали на най-много хора, поставяйки линк към директорията, излизат във VIP Сайтове
 
Последно редактирано от модератор:
За: Списък с български директории за статии

За: Списък с български директории за статии

@No To Acta
Темата е за директории за статии, не за директории за сайтове. Чети поне заглавието на темата преди да пускаш линковете си :).
 
За: Списък с български директории за статии

За: Списък с български директории за статии

Оуу.. извинявам се :) Пропуснал съм го това. Създадох работа на мод-а (ако реши да ми трие мнението).
 

Горе