SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Списък с български социалки

Gunshot

New member
Български социални мрежи, подредени по PR
Всичко е проверено според скорошния ъпдейт - повечето са вдигнали PR

http://elada.info/node/327
 
Re: Списък с български социалки

Бих дал репутация, но не мога. Така че ще кажа тук: браво че го поддържаш списъка :). Много хора правят списък и го изоставят тотално и така той много скоро става повече от безполезен.
(Иначе май имаше вече тема за него, нямаше да е зле в нея да постнеш, но както и да е.)
 
Re: Списък с български социалки

браво че го поддържаш списъка :). Много хора правят списък и го изоставят тотално и така той много скоро става повече от безполезен.

Браво. В този момент се чудех кой от всички списъци е най - актуален
 
Re: Списък с български социалки

Обнових списъка.
Ако трите неработещи до 1-2 дни не се появят в старото си състояние ще ги изтрия от списъка.

Личното ми мнение е, че е крайно разочароващо да вкарваш време и пари в линкове и след това собствениците на социалките или порталите да си паркират домейните.

http://elada.info е една от мрежите, с които това няма да се случи. Ако някой се отказва от социалката си, поне да прати базата данни и ще я добавя при мен, за да не се губят линковете.
 
Re: Списък с български социалки

Обнових списъка.
Ако трите неработещи до 1-2 дни не се появят в старото си състояние ще ги изтрия от списъка.

Личното ми мнение е, че е крайно разочароващо да вкарваш време и пари в линкове и след това собствениците на социалките или порталите да си паркират домейните.

http://elada.info е една от мрежите, с които това няма да се случи. Ако някой се отказва от социалката си, поне да прати базата данни и ще я добавя при мен, за да не се губят линковете.

Ето това заслужава повече от адмирации! Евала за хъса, който прявяваш.
 
Re: Списък с български социалки

Личното ми мнение е, че е крайно разочароващо да вкарваш време и пари в линкове и след това собствениците на социалките или порталите да си паркират домейните.
А замисляли ли сте защо е така. Не ви ли се струва че и потребителите на тези сайтове са малко егоисти и неблагодарни. Само ако може да вземат, без да дават. Имам такъв сайт - дава добри връзки, добавят хората всеки ден разни техни си неща. Та преди месец сложих един бутон "харесай" за фейсбук. Как пък един от добавящите не се престраши да го натисне. Добре е добавящите в директории и соц. мрежи да се замислят за такива неща. Нали като дадеш малко на сайта, всъщност после може и да вземеш, защото ако малко помогнеш да се издигне сайта, например като натиснеш едно "харесай", това може и на теб да ти донесе я трафик я повече тежест на линка, или поне ще стимулираш този дето го поддържа да не ти затрие линковете, като спре мрежата. Щото освен, че ти си вкарал време, а евентуално и пари, и този дето поддържа сайте е направил същото и има някакви очаквания. Та като субмитвате замисляйте се за такива дребни жестове, за да помогнете и вие на мрежата.
 
Re: Списък с български социалки

Списъкът е обновен. Всички мрежи са проверени с нова регистрация и изпращане на връзка.
Някои мрежи са премахнати - не работеха или пък бяха имитация (не може да се изпрати връзка).
Някои мрежи имат проблем с регистрациите - оставил съм коментари.

Отново обръщам внимание на проблем с паркираните домейни - случи се отново с 4-5 мрежи. Който си прави линк билдинг, съветвам да проявява селективност и да се опитва да отгатва кои са по-перспективни и кои ще изчезнат. Например изпращайте в такива с поне PR 1, макар че не винаги помага.

@toniintro благодаря ти за подкрепата!
@account-bg, съгласен съм с теб напълно. За съжаление в България трудно се печели от сайтове с безплатна услуга и легално съдържание.
 
Последно редактирано:
Re: Списък с български социалки

crokodile.eu - тематична : Деца и Родители - дуфолоу. Моля да не поствате линкове с |адюлт съдържание, и думички като секс- сексапил- | и т.н. - ще бъдат изтрити..
 
Re: Списък с български социалки

Добавих новите, а списъкът е обновен.
В момента има 84 български социалки с линкове:
http://elada.info/node/327

Бих те помолил ако е възможно да добавиш една моя нова специално за филми! Добавянето е тип свежо. Линковете от вътрешните страници са реални, линка е в подписа ми. :) Благодаря предварително.
 
Re: Списък с български социалки

В списъка липсва spodeli.biz, която е dofollow и съм много доволен ;)
Щом ти я препоръчваш, веднага я изстрелвам в списъка :)
 
Re: Списък с български социалки

Бих те помолил ако е възможно да добавиш една моя нова специално за филми! Добавянето е тип свежо. Линковете от вътрешните страници са реални, линка е в подписа ми. :) Благодаря предварително.

готово :)
 

Горе