SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Списък с над 500 български директории

v1ppers0nn

New member
Преди няколко дни написах един списък с над 500 български директории. Всъщност в списъка има и сайтове за обяви, но ги вкарах вътре.
Ако искате да използвате тези директории ТУК можете да ги намерите.

Ще се радвам да споделите вашето мнение или ако имате препоръки са добре дошли.
 
Като цяло вършат работа, но някой от тях не дават почти никаква тежест на линковете. Иначе списъка е добър!
 
Колега, на моята директория wasteland-bg.com линкът, който е зададен, води до съобщение за грешка. Този който иска да публикува линк първо трябва да влезе в индекса, да избере категория и едва тогава да натисне бутона за добавяне на линк. Така че не е зле да го коригирате, защото в момента се опитва да вкара линк в корена на директорията, което съм забранил.
 
Аз се питам имали смисъл още да се регистрирват сайтовете по директории? Какво мислите!
 
Добавям към списъка и https://pipe.bg - social bookmark сайт тип svejo, за събмит на вътрешни линкове към новини, статии, продукти и услуги. Има и още една хубава функция - лични публикации. Събирате си ги и ги категоризирате с хаш тагове - само вие ги виждате, никой друг. Нито потребителите, нито търсачките.
 
има ли скорошно обновяване на темата. Някой има ли нова информация
Здравей, колега
Имам един списък с всички активни сайтове за обяви в България, отбелязал съм къде могат да се слагат линкове, приблизителен трафик и други неща. В момента работя и върху таблица с всички директории, но още е в процес. Като е готова ще я пусна и нея тук за да си я имаме. Мисля това са полезни неща. Ако имате някой активен сайт и не е вписан - казвайте да се коригира.
Надявам се да е от помощ.
Поздрави
 
Здравей, колега
Имам един списък с всички активни сайтове за обяви в България, отбелязал съм къде могат да се слагат линкове, приблизителен трафик и други неща. В момента работя и върху таблица с всички директории, но още е в процес. Като е готова ще я пусна и нея тук за да си я имаме. Мисля това са полезни неща. Ако имате някой активен сайт и не е вписан - казвайте да се коригира.
Надявам се да е от помощ.
Поздрави
Супер си, брат. Много ще сме ти благодарни. В крайна сметка и ако приложиш една услуга за добавяне, направо ще си топ. :)
 
Супер си, брат. Много ще сме ти благодарни. В крайна сметка и ако приложиш една услуга за добавяне, направо ще си топ. :)
Вързали сме таблицата с Goog Sheet, като се редактира нещо се отразявяа веднага в него. Именно и за това споменах ако има сайтове, които съм пропускал при добавянето да се споделят за да мога да ги добавя. :)
 
Да, и аз днес ще се поразровя да видя дали мога да допълня с нещо. Напоследък малко хора им се занимава с такива проекти, та може би моите предложения преди всичко трябва да ги проверя дали още са LIVE. :)
 

Горе