SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Споделен хостинг в Лондон

За: Споделен хостинг в Лондон

За: Споделен хостинг в Лондон

Някой ползвал ли е VPS-а на EUKhost? От споделения съм доволен, но е време за местене. :)

Избраният пакет предлага 512MB, бърст нямало, а за процесора нито на сайта пише, нито съпорта казва:

Jennifer: On a VPS, there is no fixed CPU allocation
Jennifer: However we keep a % of resources free on each node just in case there are spikes of usage
 
За: Споделен хостинг в Лондон

За: Споделен хостинг в Лондон

По западните форуми препоръчват Linode - Xen VPS Hosting

Не съм го ползвал - нямам наблюдения.

Имат локация в Лондон и са 19$ с/у 19 Паунда за EUKhost.


М/у другото ти доволен ли си от споделения хостинг на EUKhost, че и аз се оглеждам за някакъв хостинг в Западна Европа.

Предпочитам за начало да е споделен, че по-евтин. Въпреки че се чудя дали да не ходя направо за 19$ при тези.
 
За: Споделен хостинг в Лондон

За: Споделен хостинг в Лондон

Да, Linode са един от вариантите. Също четох доста добри отзиви за тях, но все още се колебая между 3-4 доставчика.

А от споделения на Eukhost съм доволен. За близо година не съм забелязал проблеми. Наложи се се няколко пъти да контактувам със съпорта, за да си оправя настройките, след като спряха phpmail. И при лайв чат-а и при тикет системата отговорите бяха бързи и на ниво, независимо че използвах възможно най-евтиния им хостинг, за 3 паунда/месец.
 

Горе