SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Среща на форума ?

Re: Среща на форума ?

желаещи? :eek:

Абе ти или се базикаш или наистина си доста заблуден.

След като не дойде на среща, която ти организира едва ли очакваш да гледаме сериозно на такова предложение от твоя страна. Още повече, че се появяваш тук от дъжд на вятър.
 
Re: Среща на форума ?

Нева майнд.

Да се разберем:
- петък/събота
- заведение

На мен не ми е сложно да направя резервация.

Моето предложение е: петък, Кривото на НДК.
 
Re: Среща на форума ?

ами кажете точно кога и къде аз също бих дошъл, само да има Варненци с които да дойда, че сам не ми се идва..
Ако има варненци, да пишат тук, 4 човека мога да взема :)
 
Re: Среща на форума ?

Аз съм за. Уикенда. Но не виждам големите в този форум да пишат.. кулинара, оггин, руми, и т.н.
 
Последно редактирано:
Re: Среща на форума ?

Абе ти или се базикаш или наистина си доста заблуден.

След като не дойде на среща, която ти организира едва ли очакваш да гледаме сериозно на такова предложение от твоя страна. Още повече, че се появяваш тук от дъжд на вятър.

на въпросната среща на няколко пъти обясних, че майка ми получи нервна криза и се наложи да НЕ СЪМ в софия и да замина на обяд в деня на срещата. Мисля, че здравето на семейството ми беше с по-голямо предимство, и се извиних хиляда пъти че не успях да дойда. Така че, умолявам ви, нека да спрем със злобните подмятания. От доста време нямам и достъп до интернет. Сайтът ми не е обновяван от 4 месеца не бях влизал в него. Но това вече е друга тема на разговор, не мисля, че има някакво значение.

Поздрави
 
Re: Среща на форума ?

А нямате ли намерение, в най-скоро време да организирате една срещичка и в гр. Бургас?

Аз мога да се наема с тази дейност, само трябва да си харесам дата на която да се замъкна към Бургас:)

Има ли и други бургазлии?
 
Re: Среща на форума ?

Добре до тук сме 3-ма ;)

mlazarov, аз и H1pnotic( него ще го замъкна и да не иска ).

П.С> Само гледайте да е след 20-ти, да има кинти ;)
 
Re: Среща на форума ?

и аз съм бургазлия, обаче за целта трябва да се върна от София, а това незнам кога ще стане ;)
 
Re: Среща на форума ?

Sp0oN, при мен ситуацията е същата.
Може тази седмица да направим една генерална репетиция тук в София.


Какво става ще има ли среща?
Има ли за/против за събота? Към 7ч?
 
Re: Среща на форума ?

нееее
само не и тая събота, точно 5тък събота и неделя съм в бургас а ми писна да се разминавам с тези срещи :)
 

Горе