SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Срещу спама от mailsbg.com

Re: Срещу спама от mailsbg.com

Като гледам как им е написан скрипта, едва ли ще се досетят да правят проверка за referrer. Прекалено са начинаещи горките. А и нали затова го слагаме повече хора, за да го има на повече сайтове и да се усложни и тази проверка. Според мен просто нямат шанс :)
 
За: Срещу спама от mailsbg.com

За: Срещу спама от mailsbg.com

Добре де ... що така с лошо и аз получих въпросния мейл и просто го отминах, какво толкова все пак поне питат.
 
Re: За: Срещу спама от mailsbg.com

Re: За: Срещу спама от mailsbg.com

Добре де ... що така с лошо и аз получих въпросния мейл и просто го отминах, какво толкова все пак поне питат.

Питат, колкото да си имат оправдание, когато започнат да спамят с търговски съобщения. Начинът, по който събират съгласията, чрез натискане на един линк, е много спорен. Много мейл системи и антивирусни проверяват линковете в писмото и един вид си потвърждават мейлите вместо теб. После ходи обяснявай, че не си натиснал линка.
 

Горе