SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Странен проблем при качване на хостинг

stefboy

New member
Известно време разработвах сайт за клиент като си стоеше на моя си компютър и днес сайта вече готов беше качен на хостинга предоставен ми от него само дето след качването половината работи не работят (говоря за прост HTML сайт няма нищо което да изисква специфични настройки от отсрещната страна) Главно впечатление ми направи че не хваща някой пътища от скриптовете на менюто и фавикона
Ето домейна на сайта с хостинга: http://eastgate.bg/
Ето и СЪЩИЯТ сайт на моя компютър: http://www.stefboy.com/broaster/v3/
Какво може да е различното и трябва ли да звъня в хостинг фирмата или проблема е в моя телевизор :)
 
Re: Странен проблем при качване на хостинг

При мен всичко което пробвах изглежда да работи като страници.

Това което забелязах е, че имаш главни букви в някои имена и може да не си ги спазил и това да е проблема.

Фав-иконата си я зарежда при мен.

Само фона на активно меню не се вижда. Оправи си пътя за него в цсс и сложи и звят за всеки случай освен картинка там.
 
Re: Странен проблем при качване на хостинг

Мерси много утре на свежа глава ще го прегледам пак явно ми убягват някои работи сега

П.С: Ти с какъв браузър си защото ИЕ и мозила ми дадоха различни грешки което още повече ме озадачи..
 
Re: Странен проблем при качване на хостинг

За пътищата главният проблем е регистъра на буквите при имената на файловете. В windows може да си ги пишеш както ти скимне, но UNIX е чувствителе към регистъра на буквите и трябва да ги задаваш в пътя до файла, точно както са си имената на директориите и файловете, т.е. ако някъде имаш главни букви трябва и в пътищата да са главни. Отделно ако имаш интервали или други служебни символи в имената на файловете под win се интерпретират по един начин, но при UNIX по друг, обикновено се слагат обратно наклонени черти за да escapе-ват служебните символи и UNIX да не ги интерпретира като символи от reg exps.
 

Горе