SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Странни нови харесвания на страница

norzep

New member
Здравейте,
в последния час получих около 200 нови харесвания, като всички са от профили на азиатци, главно турци,араби, от индонезия. Страницата е изцяло на български език и не вярвам всички да знаят български, че да я харесат защото има интересни за тях неща. Разгледах няколко профила и има страници, които са харесани от всички - английски без връзка помежду си - на сериал, за софтуер, за снимки и др.
Трябва ли да се притеснявам за нещо, защото това не е нормално според мен?
 
За: Странни нови харесвания на страница

За: Странни нови харесвания на страница

Съвсем нормално е.
Идните дни в някой форум (не е задължително да е български) ще цъфнат едни оферти за продажба на bulk профили. ;-)
 
За: Странни нови харесвания на страница

За: Странни нови харесвания на страница

И това хакнати профили ли са? Понеже гледам, че повечето ги има още от 2009,2010.
Възможно ли е някой нарочно да го прави с цел да докладва страницата?
 
Последно редактирано:
За: Странни нови харесвания на страница

За: Странни нови харесвания на страница

Може да са хакнати, купени, и куп други варианти. Колкото до докладването... Ако имаш от какво да се притесняваш - не е изключено. Но честно казано не ми се вярва.
 
За: Странни нови харесвания на страница

За: Странни нови харесвания на страница

В Insights статистиката май се виждаше откъде идват хората на страницата(ако е външен реферер), както и откъде я лайкват точно.
 
За: Странни нови харесвания на страница

За: Странни нови харесвания на страница

При мен става още по-странно - вече са над 6000 нови почитателя за 1 ден и то почнаха не само от Азия, а от целия свят - има от Уругвай, Аржентина, Мексико, Франция. Мислех да ги огранича по държава, но и това май няма да помогне :(
 
За: Странни нови харесвания на страница

За: Странни нови харесвания на страница

Дали не се пробват да правят Black Social PR..... :D
 

Горе