SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Страхотна парнтьорска програма

w-seo

Hack3rch3
Имам удоволствието да споделя една парнтьорска програма, в която участвах в екипа при изграждането и:

Става въпрос за следното:

Линк в сайт с някакъв PR срещу банер реклама в сайт с висок трафик.

Идеята е следната: Вие линквате проект А, а проект А поставя към Ваш сайт банер с Размери: 300×250 px

Ето още детайли:
Google PageRank Брой импресии месечно
1 5000
2 10000
3 20000
4 40000
5 80000
6 160000

Т.е. линк в пр 4 в замяна получавате 40 к импресии месечно.

Тъй като ме заболяха пръстите от писане, предлагам да разгледате детайли относно програмата от тук:
 
Re: Страхотна парнтьорска програма

Можеш да прекъснеш когато поискаш! Също да добавя, че има система, много добра, която следи импресиите и всеки ще получи достъп до такава - всеки партньор
 
Re: Страхотна парнтьорска програма

Приятели, няма да бъдат допуснати толкова много партньори,

също така по всяко време можете да се откажете от програмата - т.е. ако в даден момент не ви е изгодно - можете да премахнете линка!

Аз лично вече месец тестово порбвам с два банера за два сайта и наистина ефект има!

Също така искам да знаете, че трафикът е реален, а не от разни измамни методи

Офертата наистина си струва! Перфектна е за хора, които искат трафик към сайта си...
 
Re: Страхотна парнтьорска програма

Павка, как ще се определя броя на партньорите, защото може един човек да има 10 сайта с висок ПР, това знали, че ако ви стане партньор, то място за други няма да има?
 
Re: Страхотна парнтьорска програма

Павка, как ще се определя броя на партньорите, защото може един човек да има 10 сайта с висок ПР, това знали, че ако ви стане партньор, то място за други няма да има?

Като ги наликнеш и трафика им ще се вдигне от link juice-a ;)
(Това в кръга на шегата)
Иначе и на мен ми е интересно същото :)
Май ще трябва в един момент от време да се изписва съобщение че сайта е наситен с партньори/линкове и не може да облужи повече за сега.
 
Re: Страхотна парнтьорска програма

Още малко уточнения:
- Сайта прави над 2 500 000 импресии месечно за последните 2 месеца, тоест към момента партньорската програма може да понесе 30+ линка от сайтове с PR5 или 60+ от сайтове с PR4 без проблеми. Ако успеем да ги постигнем ще сме повече от доволни :)
- Прекъсването на партньорството се случва когато една от двете страни поиска, няма никакво излишно обвързване.
- Ако под 3 way се разбира рекламата да води към сайт различен от този на който е линка, няма никакъв проблем. Също така не е проблем вместо един да имате два или повече банера, а на къде да сочат и как да се разпределят импресиите между тях си решавате вие.
 
Re: Страхотна парнтьорска програма

Неразбрах как се определя PR на страницата щом се иска линка да е site wide? Взема се най-високия ли, защото в сайта има страници с различен.
 

Горе