SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ТВ аут

woodmonster

New member
Момчета искам да питам как да си метна картината от компа на ТВ-то - по точно какъв кабел ми е нужен? На видеокартата изхода ми е HDMI, а на ТВ-то ми са: отпреде аудио и видео жаковете или евро скарт буксата (отзаде). Какъв кабел да си взема за да стане връзката?
item_L_19092021_205479431.jpg
 
Последно редактирано:
Re: ТВ аут

Аз на тази карта не виждам да има TV-Out :) ако телевизора ти има VGA , DVI или HDMI може и да стане, но засега както и да го "Връткаш" .... уви
 
Re: ТВ аут

В зависимост от това, кой порт ползваш и кой не - http://www.dealextreme.com/p/pc-vga-video-out-adapter-vga-to-s-video-composite-4667
(има и варианти с DVI)


Има ги и по нашите магазини, естествено два пъти по-китайски и по-скъпи, но около 5-10лв. Правил съм магията на ATi скъщи, но имах и един неуспешен опит с nVidia, предполагам и там е възможно да стане, но не можах да се оправя в контрол панела на драйвъра. Успех!
 
Re: ТВ аут

Какви са ми вариантите при HDMI при лаптопа или изход за външен монитор (VGA порт) при лаптопа и VGA при телевизора. Съществува ли такова животно? :)

Телевизора ми е DAEWOO DTH-29U3K-100DS

Лаптопа ми е Acer Aspire 5741G
 
Последно редактирано:

Горе