SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Това е последното съобщение, което..

signboard

New member
Малко смях, така е написано в леко заплащителен тон че "завинаги" няма да мога да получавам СПАМ от тях повече, освен ако не се помоля на оператор от фирмата им да ме запише за СПАМ отново :))
------------------
"...Вашият ел. адрес беше премахнат от списъка за получаване на новини.

Това е последното съобщение, което получавате от нас. Системата няма да
Ви праща повече съобщения, дори и ако отново пожелаете вписване чрез
системата, освен ако наш оператор не промени ръчно тази настройка.

Ако има допусната грешка, можете да отмените горното, като посетите този
адрес: ..." и следва линк където ако съм се уплашил ,да отменя отписването си :))).

---------------

Още едно, тези са закачливи и културни:

Това съобщение потвърждава успешното отписване. Съжаляваме, че се разделяте с нас и Ви желаем успехи!
 
Последно редактирано:
Re: Това е последното съобщение, което..

Аз попаднах на едно много готино преди време, но не помня на кой сайт беше.

Като кликнеш за отписване и те праща на страница с видео и пише "Ето този е отговорен за пращането на мейлите"... Като тръгне видеото, някакъв си седи на компа, а по едно време зад него идва някакъв шеф и почва да го млати с някаква клавиатура, ако не се лъжа :D И вика "съжалявам за неприятностите, сега този ще бъде глобен" :D И после следва надпис "Ако искаш да помогнеш на Джон (или каквото беше името там), се запиши отново" :D
 

Горе