SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Топ дизайн тенденции през 2022

От няколко години използвам само чист Bootstrap и каквото има като готови елементи, това използвам. Фокусирам се върху съдържанието, дизайн реално нямам.
Хм, това не ти ли пречи отчасти на конверсията? Според мен, ако не е малко интерактивно и джиджано доста хора ще го помислят за претупано и евтино, което реално би могло да ги откаже. Нали, зависи от сферата, в която оперираш. Но като цяло прави впечатление дизайна. ;)
 
Хм, това не ти ли пречи отчасти на конверсията? Според мен, ако не е малко интерактивно и джиджано доста хора ще го помислят за претупано и евтино, което реално би могло да ги откаже. Нали, зависи от сферата, в която оперираш. Но като цяло прави впечатление дизайна. ;)
Определено някои си залагат на простотата, която си води и своите ползи. Дори много дизайни гонят точно този ефект. Аз също отчасти си падам на опростените неща, както и в лек флат стил. Но всеки харесва идеята да лесен за ползване.
 
Хм, това не ти ли пречи отчасти на конверсията? Според мен, ако не е малко интерактивно и джиджано доста хора ще го помислят за претупано и евтино, което реално би могло да ги откаже. Нали, зависи от сферата, в която оперираш. Но като цяло прави впечатление дизайна. ;)
Като се замисля, наистина зависи от нишата. Има ниши, в които няма да мине моят прост стил :)
 
Като се замисля, наистина зависи от нишата. Има ниши, в които няма да мине моят прост стил :)
Да, определено. За продажбат на някакъв ebook лесно дизайнче, но ако продаваш някакъв счетоводен софтуер, ще е пълно с много интерактивни елементи, особено ако е клауд базиран. Други примери биха могли да са сайт за вътрешен интериор и сайт визитка на някой пробекр на имоти - няма какво да му мисли човек великия дизайн там.

Аз лично много ми допада стилът на абстрактния дизайн, който някои си налагт в сайтовете:


Доста сполучливо се получава, когато попаднеш и на добър дизайнер. Ама честно казано доста трябва да ти хлопа дъската, че да ти идват такива идеи, за да ги задвижиш и представиш добре в уеб. :)
 
Още една актуална тема, но малко стара, която касае дизайна на един сайт, нещо като с какво не трябва да прекаляваме:


Определено не съм голям фен на изхвърлянето с анимациите. Нещо, което забелязвам при Namecheap. :)
 

Горе