SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Трансфер на домейн

Здравейте реших да си трансферна домейна към годеди иначе досега ми беше на в БГ, та въпроса ми е за колко време по принцип се транферва домейна там, веднага ли става или се чака известно време???
 
Re: Трансфер на домейн

Зависи колко бързо го пуснат от досегашния регистратор. В общия случай отнема ден, до няколко дни.
 
Re: Трансфер на домейн

Зависи колко бързо го пуснат от досегашния регистратор. В общия случай отнема ден, до няколко дни.

Мдам. Общия случай е около 5 бизнес дни. Но съм ставал свидетел и на доста светкавични трансфери.
 
Re: Трансфер на домейн

Зависи от трансфера, дали е между различни глобални регистратори - в този случай обичайната процедура отнема от 5 до 7 дни, но е ставала и за по-малко. Ако трансфера е от БГ фирма, използваща услугите на GoDaddy като глобален регистратор, то може да стане и за ден, както спомена bedio - светкавично, защото домейна се мести от един акаунт в друг.
 

Горе