SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търг за сайт за награди и оферти

borisov87

New member
Пускам на търг сайта http://спечелинагради.com/ причината за продажбата е че нямам време да се занимавам с него преди пусках всеки ден нови оферти и игри, а сега най много 4-5 на месец. Сайта е PR2.
Домейна е регистриран януари 2012, изтича януари 2015. Сайта е базиран на wordpress.

В сайта се публикуват игри , томболи и т.н от който може да се печели награда, разбира се аз не съм организатора на игрите - те идват от различни фирми и сайтове и просто ми пращат мейл когато организират нова томбола или игра а аз я публикувам в сайта ,но напоследък не ми остава време за поддръжка на сайта.

Аукцион:

Начална цена: 100лв

Стъпка: 5лв

Край на търга 07/03/2014
(петък) в 23:59
 
Последно редактирано от модератор:
От оферртата е премахнато съдържанието, което е в нарушение на правилата на форума. Продавача може да си коригира цената ако има желание.
 

Горе