SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търсим SEO (Маниак ) за Бургас

igorj

New member
Здравейте, фирма търси много добър SEO специалист за гр. Бургас. Изисквания: много добър. Дългосрочен ангажимент. Работно време : в офис. Заплащането ще обсъдим заедно и ще предложим най добро за тази позиция (за Бургас)
 
Здравей igorj,

Аз се казвам Георги Богданов и съм представител на Internetreklama.bg за град Бургас. Ние сме авторите на http://internetreklama.bg/на-първо-място-в-google/. Ако си заинтересован от услугите, които предлагаме може да се срещнем и да поговорим.

С пожелания за един успешен ден.
 
(facepalm) Според мен НЕ търсят услугите ви, а човек, който да наемат за работа, tho...
 
Това ми стана ясно, но все пак само предоставям информация. Може да си променят решението относно дали да наемат човек или да ползват услугите на външна фирма. Благодаря ти за пояснението все пак.
 

Горе